Přejít na obsah

Svítivost origo xenonů


TG_Jirka

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

no rozmyšlam o kúpe vag kablu ... mne to nefunguje, motorčeky vo svetlach mi funguju pretože ich počujem pri pretočení kluča jak sa nastavuju ale keď mam auto naštartovane a zaťažím bud prednu alebo zadnu čast auta, svetla ostanu v tej istej polohe bez nastavovania ... kde može byt problem ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se za levé přední kolo ,měl by jsi tam vidět pákový mechanizmus čidla náklonu.Druhé je před zadním levým kolem,ale je špatně vidět,pokud není auto na zvedáku.

Pokud čidla nenajdeš,je možné,že někdo dodělal xena "natvrdo" bez jakékoliv regulace,také jsem takové viděl :-)

Seřízení se provádí pomocí diagnostiky,tkzv. základní nastavení.Po tomto nastavení potom čidla udržují sklon světel ve správné poloze,např.při naložení kufru světla sklopí.

Jestli máš systém funkční poznáš také podle toho,že po zapnutí zapalování se světlomety projedou dolu a nahoru a zastaví se ve správné poloze.Ten zvuk motorků je slyšet i v autě.

 

 

u xenonu se nastavuje do 0 polohy v diagnostice,elektricky, ale i mechanicky ,doporučuji ti je nechat nastavit, nidky je nenastaviš tak jak máš, co se týka parabol u O1 xenonu tak je je bolest, proto je třeba co nevíce šetřit xenony, a přemýšlet nad nějakým denním svícením, a taky mohu doporučit na renovaci parabol jak pise Pajk85

 

 

no rozmyšlam o kúpe vag kablu ... mne to nefunguje, motorčeky vo svetlach mi funguju pretože ich počujem pri pretočení kluča jak sa nastavuju ale keď mam auto naštartovane a zaťažím bud prednu alebo zadnu čast auta, svetla ostanu v tej istej polohe bez nastavovania ... kde može byt problem ? 

V základním nastavení,ale to jsem Ti a nejenom já psal už loni v září.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vsetko viem pretoze si to pametam ked som to cital, ale ja mam taky problem ze mam prepalene paraboly a pravdepodobne budem musiet kupit nove svetla tak z toho dovodu nechcem chodit nikde do servisu rozhadzovat peniaze ked nakoniec budem musiet ajtak kupit nove svetla ..... myslel som skor ci netreba skontrolovat nejaku suciastku ako je pri tycke stabilizatora pri kolese a tak 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...

no takze prisiel som na to ze budem musiet kupit nove paraboly, pretoze moje stare mate na fotke, šošovky som vycistil a su pekne priesvitne ... svetla svietia lepsie ale potrebujem surne tie paraboly, daju sa niekde zohnat a vie niekto orientačnu cenu ?

 

 

nazdar, zohnal si niekde tie paraboly alebo poznas niekho kto ich vie zrenovovat? mam ten isty problem...dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...