Přejít na obsah

TDI, motor stráca výkon nechce sa mu ide ako SDI


turboss

Doporučené příspěvky

zdravím chlapi tak dnes idem po dilanici a ked som šiel 120 tak voláko ako keby cuklo plynový pedál a nechcelo dalej zrýchlovať zrýchlovalo pomaly čo tomu je ? , a neťuká pod kapotou to relátko asi na turbo to je može to byt tým čo mám robiť ? díkes

post-22368-1251889705_thumb.jpg

Editováno: , autor: turboss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím chlapi tak dnes idem po dilanici a ked som šiel 120 tak voláko ako keby cuklo plynový pedál a nechcelo dalej zrýchlovať zrýchlovalo pomaly čo tomu je ? , a neťuká pod kapotou to relátko asi na turbo to je može to byt tým čo mám robiť ? díkes

post-22368-1251885103_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím chlapi tak dnes idem po dilanici a ked som šiel 120 tak voláko ako keby cuklo plynový pedál a nechcelo dalej zrýchlovať zrýchlovalo pomaly čo tomu je ? , a neťuká pod kapotou to relátko asi na turbo to je može to byt tým čo mám robiť ? díkes

dnes mi auto ledva ledva naskočilo , a nedalo sa vobec pridať na viac ako 1500 ot. a to som držal plyn na podlaze , chlapy pomožte mi ja jsem z toho vol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jen doporučím radit nebudu novej ventil N75 a nové relé 109 tímto rozhodně nic nepokazíš a zas to tak bolet nebude....tohle mám už zasebou...

lenže teraz už ani nejde naštartovať vobec niečo sa tam pokazilo , ako keby čerpadlo nerpacovalo alebo čo no mna šlak tfí z tej octavie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

N109 myslíš relé 109? to je relé napájení ŘJ o tom je tu napsáno sposta.

Pokud se ti při otočení klíčku nerozsvítí - neproblikne kontrolka žhavení je relé asi KO

Pokud ale nenastartuješ že naníé nafta, prázdné hadičky od filtru, bude chyba v palivové soustavě.

(vyměnit palivový filtr, těsnící gumičky kvůli zavzdušňování, ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

N109 myslíš relé 109? to je relé napájení ŘJ o tom je tu napsáno sposta.

Pokud se ti při otočení klíčku nerozsvítí - neproblikne kontrolka žhavení je relé asi KO

Pokud ale nenastartuješ že naníé nafta, prázdné hadičky od filtru, bude chyba v palivové soustavě.

(vyměnit palivový filtr, těsnící gumičky kvůli zavzdušňování, ...)

Přesná definice :palec2: A pokud tohle nepomuže tak vyzkoušej nějakého garáž mistra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...