Přejít na obsah

Triplink jde nějak vypnout?


carda

Doporučené příspěvky

No u OII to jde obejít tím, že se páčka promáčkne až na normální blinkr a nechá jednou bliknout a pak se vrátí zpět a už to víckrát nebliká.

Pokud se však vráti v průběhu toho bliknutí pak to jede stejně jako triplink.

Tak PARDON nějak sem se ukvapil není to po jednom bliknutí ale po dvou.

Ale stejně tak to funguje i při jen namáčknutí páčky, pokud sepodrží na dvě bliknutí a pustí pak třetí bliknutí už nepřijde.

Včera odzkoušeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Triplink je vynikající věc, klasickou směrovku téměř nepoužívám. ty případy které píšete že vám vadí jsou ojedinělé a mnohdy bych řekl neopodstatněné, protože 1 bliknutí je obecně na nic. Má se blikat včas dopředu a když např předjíždím cyklistu tak triplink přestane blikat když jsem vedle něj. To stejné když předjíždím např stojící auto na kraji.. pokud se používá správně tak je nenahraditelný :) To je můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mercedes to ma lip vyladene. Kdyz jste lehce tukli do packy, tak to 3x bliklo a kdyz jste packu podrzeli na jedno nebo dve bliknuti, tak to bliklo jednou nebo dvakrat.

Vždyť na mé FL to bylo stejné... Při krátkém stisknutí bliká 3x.

Pokud držím, blikne dvakrát nebo (nejsem si úplně jistý) jen jednou.

Ale byla to první věc na autě, kterou jsem na maxi dotu vypnul.

Pokud je potřeba jen něco naznačit (což mnoho řidičů neřeší), stačí bliknout 1x nebo 2x.

Nejhoší to je, když se změní situace nebo když člověk o páčku zavadí, to jsem pak dělal zmatky v dopravě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravím koupil jsem Oll a byl jsem už zvyklí z předešlého auta na triplink. A tadle Oll to nemá.Tak jsem se chtěl zeptat jestli to jde nějak zapnout vagem.Skoušel jsem postup který tu radily k vypnutí a ten mi k zapnutí nefunguje (RJ09 v Byte2 sa zaškrtne/resp. odškrtne Bit 1).Nevíte prosím tentokrát jak to zapnout?? :help: Děkuji Předem

VYŘEŠENO :palec2:

Editováno: , autor: carda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...