Přejít na obsah

Originální Handsfree


civrs

Doporučené příspěvky

Zkus na telefonu v nabídce bluetooth vybrat "Hledat audio příslušenství" (nebo tak nějak, mám jiný typ telefonu) a mělo by Ti to nabídnout něco jako Skoda HF. Pak by mělo stačit tenhle přístroj vybrat, zadat PIN 1234 a je to.

Hned to jdu vyzkoušet,dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bluetooth žádné zařízení nenašlo,nemůže to být nějaká pojistka když to dříve fungovalo?

První věc - napiš mi jaký typ HF sady máš (popiš mi krabičku, kterou máš pod sedadlem spolujezdce), SW, HW -> plastová černá s datovým konektorem a anténním svodem = GSM III, hliníková = GSM II, plastová černá bez anténního svodu = GSM II - UHV Low

A nebo mi řekni typ a r.v. auta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První věc - napiš mi jaký typ HF sady máš (popiš mi krabičku, kterou máš pod sedadlem spolujezdce), SW, HW -> plastová černá s datovým konektorem a anténním svodem = GSM III, hliníková = GSM II, plastová černá bez anténního svodu = GSM II - UHV Low

A nebo mi řekni typ a r.v. auta :)

Škoda Octavia II 1,9 TDI PD 77kW rv.2005.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže GSM II, po zapnutí klíče má být jednotka viditelná na nějakém telefonu, který je v okolí... Pokud není, tak je buď k ní připojen jiný telefon a nebo je někde závada (jednotka nebo kabeláž)

ještě takový poznatek:dříve, když jsem zmáčkl na adaptéru (do kterého vmáčknu tel.) ten bílí knoflík tak začal nějakej automat žvanit něco německy.No a momentálně je to hluché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám stejný problém...

Octavia RS, r.v. 2009

palubní počítač hlásí, že je telefon NEKOMPATIBILNÍ...

mám Nokii N95 8GB...

nějaký tip? zkusím zítra jiný mobil, třeba se tenhle opravdu nemůže spojit...

jinak zlobí to "od začátku", v autě jsem dneska seděl poprvé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zapni v nastaveni bluetooth telefonu vzdalenou sim a uvidis ze pojede

díky :) potvrzuji že to už funguje :) ty SMSky přímo na displeji vedle tachometru to jsem ani nečekal :)

ještě nějak odstranit abych nemusel potvrdit pokaždý na mobilu že se smí sada připojit a převzít správu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
takže E52 šlape v pořádku? Taky nad ní právě uvažuji

maximální spokojenost

mohl jsem si vybrat díky bonusům v podstatě jakýkoliv telefon, díky GSM III jsem uvažoval pouze o Nokii

SonyEricsson bohužel na GSM III nefunguje :(

mám doma N95 8gb, to je ale strašná "kráva", nic takovýho už nechci

6700 classic jsem zvažoval, ale E52 je kovová a 1500 mAh baterka a její "štíhlost" zvítězila...

dá se nová sehnat pod 6 tisíc, má to i GPS a další nesmysly jež sice nepotřebuji, ale když už tam jsou... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu - dnes jsem si přivezl domů novou Oct II v dost soc výbavě. Nicméně podle prodejce by měla mít BT HF, dokonce mi i říkal, jak to spárovat. Bohužel jsem měl totálně vybitej telefon, tak jsem to nemoh zkusit tam. Zkusil jsem to až doma, bohužel neúspěšně. Po otočení klíčku dám v telefonu vyhledat nové zařízení, leč bezúspěšně. Zkoušel jsem to jak se soukromým telefonem (HTC Diamond), tak se služební nokii (číslo neznám). Je to na reklamaci? Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...