Přejít na obsah

Problem s posilovacem rizeni


kemar

Doporučené příspěvky

Pred nedavnem jsem slysel divne vrcive a knourave zvuky pri otáceni volantem

Tak jsem se podival do motoroveho prostoru do nadrzky na servo a hle nadrzka prazdna...

Tak jsem to dolil servo olej a ted cemam jestli se to zase ztrati.

Pravdepodobne to tece z hrebenoveho rizeni kolem tyce rizeni.

Co me ale nemyle prekvapilo,bylo ze Skoda nedela zadny simerink jako nahradni dil.

Resi to vymenou cele skrine rizeni...

Takze v novem originalu cca 12tis Kč

Nemel jste nekdo uz podobny problem se servorizenim?

Diky za postrehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem prasklou manžetu na pístnici serva a když se tam dostal bordel a voda, tak zarezla a prodřela těsnění - olej vytekl a já začal shánět nové servo! Je to dost složité, protože se musí vybírat podle čísla podvozku atd. ale nakonec jsem na vrakáči našel stejné za 4500Kč , jinak mi to fakt chtěli vyměnit za cca 12 000Kč. Ta výměna byla taky chuťovka - demontáž komplet přední nápravy, tak ať se daří!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tchánovo octy jsem to už řešil taky. Přesně ten samý problém. Měnil jsem celé řízení, který jsem koupil na vrakáči. Jenže doma jsem zjistil, že je to na r.v.99 a výš, to znamená kratší spojovačky. Nakonec jsem vytočil původní spojovačky a našrouboval je na řízení z vrakáče a bylo vše v pořádku. Od tý doby zase jezdí bez problémů.

Ale můžu potvrdit, že s výměnou jsem se vyvstekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera po cca 4hod prace v domacich podminkach rizeni vymeneno

Jine jsem sehnal v super stauvu za lidovku... 1.500,-Kč :palec2:

Jinak jedine co me docela dostalo,byla napravnice,ktera se musela cela povolit a vyvesit.

Byly tam dost neobvikle srouby na klic 21

Povoloval jsem to nakonec s pritelkyni krizem na kola na kterem byla nasazena 2m trubka se kterou pritelkyne otacela a ja to jistil lezic pod autem

Dnes hotova i geometrie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím pénové a prosím o radu

Známému se prošoupala tlaková trubka která vede od čerpadla serva k posilovači. Uklepal se její držák a prošoupala se o převodovku u l.p.kola.Jedná se mi o to jak složitá je její výměna.Vozidlo je Octavia I SDI r.v.2001

Moc děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pénové a prosím o radu

Známému se prošoupala tlaková trubka která vede od čerpadla serva k posilovači. Uklepal se její držák a prošoupala se o převodovku u l.p.kola.Jedná se mi o to jak složitá je její výměna.Vozidlo je Octavia I SDI r.v.2001

Moc děkuju

složité to moc neni,jen je horší přístup na povoleni na rízení,trubku mam na prodej,ale z tdi,servo dole,nevím ale zda je stejna z sdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...