Přejít na obsah

Problem s posilovacem rizeni


kemar

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Tak k mému problému,jak už je v nadpise posilovač mi při točeni ať už na místě nebo když jedu při jakémkoli točení na jakoukoli stranu tak se ozývají zvuky podobné "lupání,praskání,křupání" nebo jako by něco přeskakovalo ale tak tlumeně... je to cítit i ve volantu sou to docela citelné pecky...zezačátku to dělalo jen sem tam.. a teď už stále.. posilovač ale funguje pořád a krom toho lupáni šlape perfektně....jenže kdo ví na jak dlouho,že?

Prosím jestli má někdo zkušenost pokuste se mě poradit ať to nemosím hned valit do servisu jestli to je jen nějaká "moucha".

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

zdravím potřebuju poradit koupil sem si octavii 1.9 tdi 81kw kombik rok 2000 a semtam mi divně vrčí servo volantem jde pořád otáčet stejně oleje je tam dost a dělá to jen někdy, olej se neztrácí nevíte čím by to mohlo být? asi nejspíš bych to viděl na čerpadlo jen se chci ujistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 roky později...
  • o 2 roky později...

Při řízení mám pocit že nefunguje posilovač. Kapalina je a kontrolka nesvítí. Nevíte co může být špatně?

Předtím jsem měl passata B6 a rozdíl při točením volantu je velmi výrazný tak jsem pojal podezření na to že nefunguje vůbec.

Někde jsem četl že to může být kompresor.

Při plném rejdu se mě zdá že to trochu kňučí.

 

Díky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...