Přejít na obsah

piskání při ostrých zatáčkách


Evers

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím po delší době, píská mi o taky, ale přijde mi, že to je posilovač brzd. Anebo obojí dohromady. projevuje se to pouze při ostřejším průjezdu zatáčkou a současném dobržďování (třeba při odbočování do vedlejší)

Editováno: , autor: Jiri59
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak mám po roční prohlídce, výměna oleje a kontrola... K tomu pískání se technik vyjádřil v tom smyslu, že je to normální a že to dělá posilovač řízení. Ale připadlo mi, že o tom taky moc neví. Jo, a nepotvrdili mi záruku mobility, prý když je autí v záruce, není to nutné, platí automaticky do konce záruky. Co vy na to? Máte stejnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim tak zaruka mobility vzdy plati do pristi servisni prohlidky, ty si byl pouze na vymene oleje ze?

Jojo, pouze olej a přečtení a vynulování diagnostiky. U Fabky to bylo trošku jinak, tam dělali servisní prohlídku každý rok, a tak jsem troho štempla dostal pokaždé, proto mě to trošku zarazilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem zrovna koukal do servisní knížky. Nechápu, proč mi to proškrtli, budu se tam na to zeptat. Jestli to chápu dobře, tak by tam mělo být razítko. Podle serv. kn. ten poplatek po dobu záruční doby platí výrobce, ale na to razítko se zeptám, to se mi nějak nezdá.

P.S. Pak dám vědět, ale do jiného vlákna. Tady už je dost OT.

Editováno: , autor: mambo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...