Přejít na obsah

Změna cen FIIC a akční model Magic


bojler

Doporučené příspěvky

Tak dalsi novinky - v nabidce pribyla Fabia Start 1.2/44kW za cenu 219 900, vybava shodna s Classicem. Fakticky jde o snizeni ceny Classicu o 10 000Kc (cenu balicku Plus - klimatizace a central) a nazvani jinym jmenem.

Fabia Combi ma Classic 1.2/44kW bez prejmenovani, cena byla snizena o 25 000Kc, tzn. na 224 900Kc. Ostatni vybavy a motorizace byly zlevneny o 15 000Kc, rozdil oproti kratke je tedy zminenych 5 000Kc.

Zaroven probiha akce s vybavama Plus, cena combiku je u ni snizena taky.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si schvalne nechal udelat nabidku pro mamu na oba vozy a na slevu vetsi nez 5 tisic se pry nemuzou dostat - pry jsou na tom hodne nizke marze. Jinak byl to salon od ktereho mam uz druhe auto, ale nemluvil jsem se "svoji" prodejkyni. Je to kec, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na R Style Plus jsem bez cilove skupiny dostal v patek v hotovosti 7,3% - k tomu jenom reknu, ze na tom participace prodejce na 99% nemohla byt. Zaroven si troufam tvrdit, ze prodejce sel opravdu na krev a zapocital do toho snad i variabilni bonusy a neplni plany, protoze jsem podobnou vysi bez nejake akvizicni podpory vubec necekal.

Je ale klidne mozne, ze na Magic a Duo bude nejaka participace. Bylo to tak prakticky porad na verzi Tour Combi v akci "Combi za cenu limuziny", nizsi marze jsou dokonce na nektere motorizace/vybavy soucasnych modelu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Skoda na webu bohapuste lze - cenova vyhoda je podle ni 59 000Kc a do vybavy Ambiente pry nepatri dalkove zamykani. U Roomsteru Duo pak do vybavy Style udajne nepatri Climatic, dalkove ovladani a kryt kufru. Je mne z toho docela zle.. druha moznost je ta, ze ty vybavy jednoduse oholi. A z toho by mne bylo taky zle..

Tak Skoda nezvlada i lehke pocty - kola za 12 000Kc a stresni nosic za 5000Kc podle ni dava dohromady vyhodu 16500Kc..

Zas to neber tak tragicky :) Ty zas neumis cist. ...pisou 17500,- ...to ze to dohromady nesedi je pravda :D

A tech 59 000, pokud nepocitam akcni vybavy, akcni pakety a pocitam to proti standartnimu ceniku Combi verze taky sedi.

Editováno: , autor: NiceOne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas to neber tak tragicky :) Ty zas neumis cist. ...pisou 17500,- ...to ze to dohromady nesedi je pravda :D

A tech 59 000, pokud nepocitam akcni vybavy, akcni pakety a pocitam to proti standartnimu ceniku Combi verze taky sedi.

Upsal sem se, myslel sem 17500. Kazdopadne tragicky to beru, tohle me dokaze nastvat ze vseho nejvic.

Tech 59 000Kc by sedelo pri cene o 4900Kc vyssi nez je cena Ambiente jedine za predpokladu, ze ke

- Climaticu za 20k

- Maxidotu za 4k

- Beatu za 4,5k

- Sunsetu za 4k

- metalize za 8,9k

a zaruce za 3k by stala latkova verze interieru Magic 22 200Kc :/

Chapu, ze jsou po pomerne drastickym zlevnovani a pridavani naky ty vybavy, ale slo by to uvest bez lhani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upsal sem se, myslel sem 17500. Kazdopadne tragicky to beru, tohle me dokaze nastvat ze vseho nejvic.

Tech 59 000Kc by sedelo pri cene o 4900Kc vyssi nez je cena Ambiente jedine za predpokladu, ze ke

- Climaticu za 20k

- Maxidotu za 4k

- Beatu za 4,5k

- Sunsetu za 4k

- metalize za 8,9k

a zaruce za 3k by stala latkova verze interieru Magic 22 200Kc :/

Chapu, ze jsou po pomerne drastickym zlevnovani a pridavani naky ty vybavy, ale slo by to uvest bez lhani.

Fabia Combi Ambiente 1.2 51 kW dle standartniho neakcniho ceniku 279900,-

Fabia Combi Magic 1.2 51 kw 269 800,-

klima 20000,-

maxidot 4000,-

Beat 4500,-

Sunset 4000,-

Metla 8900,-

zaruka 6000,- (ta zaruka je prej ta delsi, pisou tady http://centria.skoda-auto.com/cze/cb-auto/info/actions/ )

============

327 300 - 269 800 = 57500,- (no pravda 1500,- me tam jeste nejak nesedi, ale to uz je detail :))

Editováno: , autor: NiceOne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaruka je do 60 000km, i tak to nesedi. navic, combi je akcni nabidka jenom papirove.. no a i kdybys tohle chtel uhadat, mas pred sebou podstatne vetsi orisek v podobe Style Plus, Roomster Plus a nebo Dua :)

Kazdopadne, je pravda, ze combi za 234 900 s klimou, centralem, ABS a 4ks airbagu je hodne dobra nabidka, snad i kdyby tim mel clovek jezdit jenom na zahradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na R Style Plus jsem bez cilove skupiny dostal v patek v hotovosti 7,3% - k tomu jenom reknu, ze na tom participace prodejce na 99% nemohla byt. Zaroven si troufam tvrdit, ze prodejce sel opravdu na krev a zapocital do toho snad i variabilni bonusy a neplni plany, protoze jsem podobnou vysi bez nejake akvizicni podpory vubec necekal.

Je ale klidne mozne, ze na Magic a Duo bude nejaka participace. Bylo to tak prakticky porad na verzi Tour Combi v akci "Combi za cenu limuziny", nizsi marze jsou dokonce na nektere motorizace/vybavy soucasnych modelu..

Tak jsem si to prověřil a že jsi to Ty, zajistím slevu 7,8%...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...