Přejít na obsah

Zvuk ventilátoru


ViperCZ

Doporučené příspěvky

Divně mi vrčí ventilátor, je jedno kam vzduch nasměruju (okna, kabina,nohy...) a čím rychleji je puštěný tím více a nepříjemněji to "vrčí". Začalo to náhle bez jakýchkoli předchozích náznaků. Na 1čku to není skoro slyšet, ale 2+ je to opravdu nepříjemný. Kde ho najdu, jak se k němu dostat, kolik stojí novej.

1čková Fabie 1,4MPi rv. 2002 Comfort (bez klima).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D tak to je mozny ze to bude tim, protoze neco (jakysi plast s dvema pojizdnymy zarazkami) sem pri sexu s pritelkyni na predni sedacce jaksi odstrcil, takze mozna bude problem tam. Hned na to mrknu a dam vedet :D

EDIT: necituj předcházející příspěvky

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj mám problém s pískáním ventilace. Pískání je slyšitelné až na 3. a 4. stupeň. Má tu s tím někdo zkušenosti??? Auto mám ještě v záruce, ale servis se pokaždý tváří jakoby nic a že se mi asi něco zdá apod. Pokaždý to jen promažou a jdou od toho. Za 14 dní samozřejmě vše znovu. Už mě to pěkně štve. :feve: Jak moc komplikovaná a nákladná může být výměna ventilátorů?? Vyplatí se dál ztrácet nervy s "ODBORNIKY" v autorizovaných servisech?? Díky moc všem za radu. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to mas v zaruce tak nevahej servis otravovat.. resp. behem yarucni dobz je na to servis potom kutilove..

pripadne pokud to pokayde uznaji jako reklamaci.. tak jim to muzes zkusit pohrozit, ze chces prachy zpet.. (asi)

Vim, ze jsem ti moic neporadil k tematu.. ale takhle bych to resil ja..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to mas v zaruce tak nevahej servis otravovat.. resp. behem yarucni dobz je na to servis potom kutilove..

pripadne pokud to pokayde uznaji jako reklamaci.. tak jim to muzes zkusit pohrozit, ze chces prachy zpet.. (asi)

Vim, ze jsem ti moic neporadil k tematu.. ale takhle bych to resil ja..

Díky každá rada dobrá :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mazání moc nepomahá, hlavně v zimě se vrčení rádo vrací... dokud se to trochu neohřeje.

Výměna je rychlejší než samotné namazání ;-)

Kéž by si tohle uvědomily i v tom servisu. Je krize tak se snažej ušetřit protože "proč to budem měnit když tu máme spoustu WD-čka, von dá časem pokoj" nikdy jsem neměl takový problémy nechat něco spravit dokud jsem nezačal jezdit do autorizovanejch servisů. Každopádně to budu zkoušet dál. Pro všechny případy....ty už jsi to někdy měnil?? Jakej je zhruba tak postup? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, jen sem si to promazával, bylo to trochu lepší, ale teď v zimě se to vrátilo - má na to vliv teplota. Navíc mám auto už 5let starý.

Sundá se celý kaslík spolujezdce, pak se k tomu dá dostat, ještě je potřeba myslím odpojit pár kabelů v cestě. Za 1,5-2hodky jsem to měl rozebraný, prostříklý a složený, to jsem to dělal poprvé v životě a ještě koukal na servo cirkulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, jen sem si to promazával, bylo to trochu lepší, ale teď v zimě se to vrátilo - má na to vliv teplota. Navíc mám auto už 5let starý.

Sundá se celý kaslík spolujezdce, pak se k tomu dá dostat, ještě je potřeba myslím odpojit pár kabelů v cestě. Za 1,5-2hodky jsem to měl rozebraný, prostříklý a složený, to jsem to dělal poprvé v životě a ještě koukal na servo cirkulace.

S tou teplotou souhlasím, v ždy když mám topení puštěný dýl jak hoďku tak už se pískání neprojevuje. Problém je v tom že vetšina mých cest není tak dlouhá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...