Přejít na obsah

Zvuk ventilátoru


ViperCZ

Doporučené příspěvky

po trech opravach muyes zadat vymenu kusu, takze je prud a prud...priadne zkus jiny servis

Výměnu kusu myslite jako výměnu ventilátoru či výměnu auta?? S tímhle autem jsem za necelé dva roky používání vystřídal už 4 servisy a musím říct, že hledat solidní AUTORIZOVANY servis je jako hledat blechu na slonim zadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem menil u oktavky kabinovy filtr. Nejak jsem spechal a spatne jsem ho nasadil, takze na boku zustala mala skvirka. Ti, ze se zapl ventilator, zacalo to piskat prave kvuli te male skvirce. :)))

Nasadil jsem jej spravn a problem ustal .....

nemenili ti kabinak ?

Díky to je dobrej tip. Kabiňák mi sice neměnily, ale zkusim se na to juknout. Jen uplně přesně nevim kde ho hledat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrá raketa - mě hučí zda je auto promrzlé ale jak se ohřeje je vše OK jinak dříve to dělalo stále ale momentálně jen v zatáčkách třeba bude příští rok potichu :)

Už jsem ho našel http://www.automedik.cz/nahradni-dily-chla...8&pid=32682 , ale když se tak dívám na cenu raději se budu snažit to reklamovat.......každopádně i tak kdyby tu měl někdo s výměnou zkušenosti budu rád za sdělení zkušeností. plus kdyby bylo možné nejáké foto bylo by to super ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrá raketa - mě hučí zda je auto promrzlé ale jak se ohřeje je vše OK jinak dříve to dělalo stále ale momentálně jen v zatáčkách třeba bude příští rok potichu :)

Už jsem ho našel http://www.automedik.cz/nahradni-dily-chla...8&pid=32682 , ale když se tak dívám na cenu raději se budu snažit to reklamovat.......každopádně i tak kdyby tu měl někdo s výměnou zkušenosti budu rád za sdělení zkušeností. plus kdyby bylo možné nejáké foto bylo by to super ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělá mi to taky, většinou jen v zimě. jelikož mám malou garáž a ani se tam neotočím, vždycky to nechám na lepší čas a jelikož to pak nedělá, tak se na to zapomene a tak je to pořád dokola..., ale teď už jsem se rozhodl, že jakmile vykoukne sluníčko, tak to pěkně rozeberua kouknu na to, než zas udeří mrazy. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delší odmlce a po par reklamacích se opět vracím s tímto problémem. "Odbornici" ve skodovce to tentokrát promazali dokonale, olej z toho dokonce kapal a byl citit ještě týden po vyjetí ze servisu nicméně už druhý den bylo vše zase špatně. Kontroloval jsem jestli nepíská třeba ten kabinový filtr, kontroloval jsem hadici co vede do přihrádky kontroloval jsem vše co je nadosah po sundání přihrádky. Nakonec jsem objevil, že nepříjemný pískání se projevuje jen při otočenym ovladači teploty na topení. Tak si říkám jestli to nemůže být nějakou klapkou nebo tak nějak. Každopadně dnes jdu znovu do servisu tak se budu snažit bejt zlej.............. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď už můžu s určitosti říct že Gold car servis v Praze rozhodně nemůžu doporučit. Třetí reklamace té samé věci..........nejdřív mě zpracovával první přejímací technik, hrál divadýlko že nic neslyší, pak na mě poslali druhýho taky byl pan hluchej. Nakonec se tam na mě seběhli tři a udělali ze mě uplnýho vola, že je to normální projev ventilace. Pokud je to normální projev tak jak je možný, že jiné fabky ve kterých jsem seděl to nedělají?? :kuk: Po hodině a půl dohadování se jsem nakonec musel rezignovat. Opravdu jsou to šikulové ti kluci z Gold car prý i servis ??? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem si konečně udělal čas na to abych se pořádně mrknul na to pískání ventilatoru. Po asi dvou hodinách rejpání se ve filtru, v průduchách, ventilátoru apod se ukázalo, že pískání způsobovalo kolečko v přihrádce spolujezdce při zavřeném stavu. Je neuvěřitelný jak toková prkotinka dokáže člověka zaměstnat na tak dlouho. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím všechny, může mi někdo poradit?Při zapnutém ventilátoru na stupeň 1

se ozývá takový cinkající zvuk jako by to o něco drhlo,ale při zapnutí na větší

stupeň se tento zvuk změní v chrčení a vibrace přecházející do palubky i volantu.

Jedná se o Fabku bez klimy,nastavení teploty funguje akorád ten ventilíátor zlobí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...