Přejít na obsah

Zvuk ventilátoru


ViperCZ

Doporučené příspěvky

Mne tiez piskal cca pred 5 rokmi. Dal so dole skrinku pred spolujazcom a navrtal cca 4 dierku do motora kurenia v mieste kde je oska motora kurenia. Ijnekcnou striekackou som tam potom strekol oleja. Uz je to asi 5 rokov a zatial nepiska. 

Priložený náhľad(y)
  • PC180016.JPG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna včera jsem jel do praglu a jakmile je topení na max, tak mi to taky na 1čku taky  píská :kol-26: . Zkusím to promáznout dle návodu. Je to nešvar škodovek. Jezdím občas v práci s Yetim, 70tis. najeto, :kol-44:  tam píská pouze když auto při jízdě točím doleva, třeba na kruháčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Kluci, takže mám nějaký postup prací. Včera jsem dovezl druhej ventilátor - zjistil jsem, že motorek jde z toho plastového dílu vyjmout když se zatlačí 4ks těch gumových držáků. Pak se vyklopí a jde promazat ten zadní bod uložení hřídele, prodlouženou hadičkou se dá promazat i ten přední (chce to mazat nějakým mazivem ve spreji a ne jen silikonem). Takto jsem preventivně promazal ten novej (auto mělo najeto 68tis. km) a až vyhodím ten původní tak uvidíme co s ním, pokud postačí promazat tak bude jako náhradní kousek :kol-28: Mám z toho radost :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak jsem taky řešil problé s pískáním u dvou Fábek. Jak tu bylo již popsáno řešil jsem to navrtáním a promazáním v místě osky motorku. Hodně záleží na použitém mazadle! Nic ve spreji dobře nepomáhalo.Vše jen na chvilku.Žádné WD,silikonový olej a pod. Nejlépe stříkačka,jehla a olej na kola a šicí stroje. Už skoro rok u obou Fábek klid! Pokud by to vydrželo jen rok,tak je to výborné. Lepší jak kupovat nový ventilátor. Vyšroubování schránky a znovu promazání cca 10min práce.

Editováno: , autor: Mirek 835
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...