Přejít na obsah

Životnost váhy vzduchu


fiser

Doporučené příspěvky

Ahoj vsem, mam jednoduchy dotaz, jaka je zivotnost vahy vzduchu?? Da se spatna poznat na diagnostice? mam 3 roky starou najeto cca 120 tis a auto je neuveritelne line! zkousel jsem ji cistit ale nejaky velky efekt to nema! Jinak jsem se tady docetl ze se nemusi kupovat cela nova, ale ze jde koupit samostatne ten senzor! Muze mi nekdo rict jestli to jde i te moji? Popripade poslat odkaz kde to koupit? moc vsem dik

post-23294-1252338482_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem, mam jednoduchy dotaz, jaka je zivotnost vahy vzduchu?? Da se spatna poznat na diagnostice? mam 3 roky starou najeto cca 120 tis a auto je neuveritelne line! zkousel jsem ji cistit ale nejaky velky efekt to nema! Jinak jsem se tady docetl ze se nemusi kupovat cela nova, ale ze jde koupit samostatne ten senzor! Muze mi nekdo rict jestli to jde i te moji? Popripade poslat odkaz kde to koupit? moc vsem dik

jasně že to jde koupit. Zkus škodadily.

A ještě k té životnosti, moje auto je MR 2001 a nalítáno 126000 a váha je uplně v pohodě. tak zkus vyčistit, nebo tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja práve doslúžila. 1.9 TDI 81KW ASV 163.000 km. Odišla prakticky z hodiny na hodinu. V servise Škoda automaticky povedali pri otázke auto neťahá vadné turbo 30.000 - 50.000 Sk podľa modelu. Dal som to na vag a váha úplne v pr...li. Na voľnobeh 10 mgh a keď som to pomali vytočil do cca 2500 otáčok skočila hodnota 550 a tá sa držala stále auto išlo o málo lepšie ale je to pravdepodobne núdzový režim, lebo aj v pamäti závad vypisuje merač hmotnosti vzduchu - neveryhodný signál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem, mam jednoduchy dotaz, jaka je zivotnost vahy vzduchu?? Da se spatna poznat na diagnostice? mam 3 roky starou najeto cca 120 tis a auto je neuveritelne line! zkousel jsem ji cistit ale nejaky velky efekt to nema! Jinak jsem se tady docetl ze se nemusi kupovat cela nova, ale ze jde koupit samostatne ten senzor! Muze mi nekdo rict jestli to jde i te moji? Popripade poslat odkaz kde to koupit? moc vsem dik

Vaha sa da uplne presne diagnostikovat. V diel.prirucke su pozadovane hodnoty pri urcitych otackach a tie sa musia realne namerat-inak je vaha KO. Smerodajne je urcenie hodnot za pomoci "logovania" cez VAG a nasledne vyhodnotenie pomocou grafu. Logovanie sa musi robit za jazdy pri pozadovanej zatazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok takze pokud tomu dobre rozim tak rozdil v zatahu by mel byt poznat i po pouhem odpojeni konektoru! Hned zitra vyzkousim, jinak kdyby nekdo vedel kde se da rozumne sehnat nova tak hned sem. Na tento model me bylo ve skoda servisu receno ,ze nelze koupit jen ten samotny sensor nasavaneho vzduchu,tzn, jedine koupit celou novou,.Ted tedy otazka????? ma cenu na 11 let starou octu , kterou urcite do 3 let vymenim tedy jeste cca 50tis km kupovat vahu bosch za 6tis, a nebo koupit u kelly starline za 2.5 tis??

Editováno: , autor: fiser
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V mem predchozim prispevku jsem mel samozrejme na mysli tvou vahu, tj Hitachi. U Skodovky ti prodaj repas, jak jsem psal. Mam to presne s touto vahou vyzkousene.

To je porad jedna pani povidala... Staci zavolat do skodovky...

Ale jestli ti to po odpojeni vahy nejede, tak bych hledal pricinu spis nekde jinde...

j.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to fiser:

Jasně, já jak jsem čistil váhu, čistil sem zároveň i klapku a zapoměl jsem vraziot do váhy konektor.

Motor kuckal, musel sem mít sešláplej plyn a bez plynu klesly otáčky a motor chcípnul. pak sem zapojil konektor a vše okej

Uf tak to jsem rad ze je to normalní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...