Přejít na obsah

originál zaseilovač


Doporučené příspěvky

jo tam je místo.Takže kabely tahat tak jak od neoriginálu. z pojstkovky, nebo k DXu?? někde jsem se dočet že bývá i pod sedadlem ...už jsem z toho jelen. :)

Kámo na elektriku je tu Jaroušek :smich:

Ace je náš rádce víš takže ten ti dozajista řekne kudy tudy.Já to nezkoumal.Radši do toho ani nelezu.Hlavně jak to hraje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, koupil jsem origo zesák do supa. Jak a kde ho umístit a jak zapojit.?? poradíte mi někdo? :help:

Důležitý taky je jestli máš origo rádio. Jinak se zesík nezapne. Sice nějaký možnosti jsou, ale vyzkoušený je nemám.

Zesík je pod zadním platem v pravo. Zapojenej je přes vlastní pojistku v relé boxu na stálých +12. Pak jen propojit s komfort Can sběrnicí a předrátovat kabely k repro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležitý taky je jestli máš origo rádio. Jinak se zesík nezapne. Sice nějaký možnosti jsou, ale vyzkoušený je nemám.

Zesík je pod zadním platem v pravo. Zapojenej je přes vlastní pojistku v relé boxu na stálých +12. Pak jen propojit s komfort Can sběrnicí a předrátovat kabely k repro.

Tak to je na mě trochu moc

Nenajde se někdo kdo by to zapojil??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petříku jarda je sice borec ale koukni na tu vzdálenost.Mělo by to být někde poblíž.Ale i tady okolo nás ti to výjde kámo neboj nic

Díky .. Jen k tomu ted zháním ještě kabely má to totiž dvě patice o x konektorech a bez toho to asi nepůjde ..kdyby je někdo měl, vzal bych je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kabeláž se blbě shání, pokud už je tak jsou to ty 2 konektory asi s půl metrem kabelu - odštípnutýho. Takže bych se spíš přikláněl ke koupi novýho konektoru + piny. A kabeláž vést od rádia k zesilovači a pak zpět, což při současným stavu bude asi nejrozumnější. V originále je to tažený slabejma drátama z rádia přímo do zesíku a pak silnýma k jednotlivým repro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...