Přejít na obsah

Sedačky z Fabie


Doggazz!

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny...

Dneska při procházce lesem jsem objevil vrak Fabie I (odemčený), ze které zmizelo už spousty dílů. Jediné co je zatím celkem dochované je interiér včetně sedaček. Chtěl bych se vás zeptat, jestli by ty přední pasovali do Formana r.v. 94. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Mam podobny nazor. Ale k teme...

Ja som si dal sedacky z fabie do favorita (pick-up). Ma to nejake vyhody aj nevyhody.

Nevyhoda je ta, ze sedadla z fabie maju dost hrube operadlo oproti favoritovym. Co v mojom pripade (pick-up) znamena, ze ak dam sedadlo uplne dozadu tak sedim pomerne vpredu a nic s tym nenarobim. Ale da sa to. V klasickom favorite tento problem nebude, kedze sedadlo si posunies dozadu kolko ti vyhovuje. Otazne je ci sa tam zmesti pasazier dozadu. :)

Vyhody pre ktore som obetoval to miesto su asi kazdemu jasne. Ovela lepsie bocne vedenie sedadiel, dizajn, tuhost.

Dam sem vecer foto ak najdem. A ked nie tak cvaknem. Pripadne ak by mal niekto zaujem tak napisem aj moj postup zastavby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by to určitě zajímalo. Mám ve sklepě sedačky z FA1 junior, jsou uplně nový... Všimnul jsem si že maj dole ty boční plasty stejný jak felda(teď mám v autě sedačky z feldy).. A celý je to dole nějaký sešroubovaný, tak mě napadlo jestli by nešlo to jen nějak přešroubovat na ten felďáckej pojezd..

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to dal na povodne favoritacke kolajnice. Iba prisrobovat to nejde. Treba z nich dat dole cely spodok, lebo su asi o 15 cm vyssie ako favoritove. Mam tam aj ten bocny plast. Fotky som nenasiel, tak zajtra cvaknem.

Editováno: , autor: MAUpick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Měl jsem ve Formanu přední sedadla z O1 - super, el. stahování oken - žádný univerzál, elektrické seřizování světel místo hydroštelu, topení z feldy, motor 781.136 M předělaný na 136 B, vystřelovák,....

Bylo toho hodně, jde všechno, jen to chce mít čas. Ten už bohužel nemám, tak se musím spokojit s tím co mám (O1 - serie) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Měl jsem ve Formanu přední sedadla z O1 - super, el. stahování oken - žádný univerzál, elektrické seřizování světel místo hydroštelu, topení z feldy, motor 781.136 M předělaný na 136 B, vystřelovák,....

Bylo toho hodně, jde všechno, jen to chce mít čas. Ten už bohužel nemám, tak se musím spokojit s tím co mám (O1 - serie) :)

zdravim , iba ohladom elektrické seřizování světel místo hydroštelu ake motorceky si tam namontoval?? z akeho auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
zdravim , iba ohladom elektrické seřizování světel místo hydroštelu ake motorceky si tam namontoval?? z akeho auta?

namontoval jsem tam motorky z fiat PUNTO rok asi 96. Udělám i nějaké fotky, ale musím sehnat borca kterému jsem auto prodal. JInak nastavovací kolečko jsem tam dával z Ford Mondeo rok asi 98

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...