Přejít na obsah

Zadní lampy


petr.s

Doporučené příspěvky

Ahoj všem fabiatikum.

Jsem štastným majitelem F1 1,2 HTP 47KW.Tak jsem tady koukal na pěkné auta a nějak jsem dostal nápad ohledně zadních lamp.Pokud Vám to ale příde jako blbost tak se do mě klidně pusťte bez servítek kol4

Koukal jsem takhle na ten muj kombajn (na fotkách neni muj stroj) a pohled se zastavil u zadních lamp.Napadlo mě co kdybych si světla upravil.Co kdybych použil LED diody.Pokud se ptáte jak tak mám zatím vymyšlený dvě varianty.

První verze by počítala s tím že by každy světlo mělo svuj panýlek s LEDkama a nebo verze druhá jako má dvojková octa světla svíticí do tvaru písmene C.Ostatně muj návrh je v příloze

Řekněte jakej na to máte názor a jestli se vůbec mám pustit do jednoho světla experimentálně

post-37724-1252360131_thumb.jpg

post-37724-1252360237_thumb.jpg

Editováno: , autor: petr.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz sme to raz davno riesili a je to nerealne. normalene diody nesvietia do stran a ak tam das parabolky tak ti tiez nepomozu.

potreboval by si to vyriesit tak ze luxeony by svietili na parabolku a ta by svietila von. tak to maju aj denne svietenia origo.

takze na to aby si bol v noci viditelny tak by si to musel urobit takto.

inak viditelny nebudes a okrem toho ta policajti dobiju ked ta zastavia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Cartmanko je velky pesimista, vsechno jde, kdyz se to umi, ale musi se to umet profesionalne, tzn, ze ta ukazka je sice hezka jako tuning, ale pro provoz nepouzitelna - to pozna kazdy. Muselo by to byt provedeno tak, aby vysledne svetlo bylo rozptylene a melo podobnou svitivost jako origo zarovka. Tim ovsem myslim pouze cervene komory. Zbyle bile bych kvuli ciremu designu nechal puvodni - zbytecne nedrazdit organy. Takze skus to a pak se s vysledkem pochlub.

Jazykova poznamka: kdyz pises LED, nepis uz za tim "diody", vypada to, jako by jsi te zkratce nerozumel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...