Přejít na obsah

Nečistoty v nádržce chl.kapaliny


vitezslav2

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.Potřebuju poradit.Začaly se mi oběvovat v nádržce chladící kapaliny nečistoty.

Foto zde:

http://uloz.to/2450162/imag0005.jpg

Zkoušel jsem několikrát proplachovat chladící soustavu,i za použití přípravku na proplach,ale je to tam znovu.

PS:Nevím jak sem dát fotku přímo.

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera ked som bol v servise, rozpraval som sa z mechanikom o problemoch v podstate aj toho motora co mas ty, hovoril ze sa sem tam stane ze aj tie kruzky alebo co to je (uz si nepametam jak to presne nazval), proste tie kruzky vcom behaju piesty, ze sa sem tam stane ze sa pohnu ci co a potom stade nejak prenika olej do chlad. kapaliny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on nemyslel kruzky na pieste, ja som to mozna trochu spatne napisal, mozno som ho zle pochopil, ale ak sa nemylim tak v bloku motora, vpodstate vo valci je nejak nalisovana nejaka "trubka" a v podstate vnej beha piest,

ja si ani za boha nemozem spomenut jak to nazval tak to teras pisem jak blb, dufam ze sa pochopime :-)

Editováno: , autor: Ivas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On myslel tesnenie pod vložkou.Je to taky medenný krúžok má to cca 0,1mm sú tri hrúbky.Oddeluje chl.okruh od olejovej vane medzi blokom a válcom.

Stalo sa mi to teraz menil som tesnenie pod hlavou a mal som dosť problémy so šrobamy /zalomené/.Nechtiac som zaštartoval a nezaistené vložky mi pridvihlo.Zatlačol som ich naspäť a motor zložil no objavila sa mi znova olejová emulzia vo vode a na víčku motora pena.Po výmene tých medenných tesnení všetko OK.Ale je to riadna makačka piesty s ojnicami von z motora! :plol Viťo pozri si to víčko na kryte ventilov ak tam máš penu tak vieš čo ťa čaká.No možno ked si menil to tesnenie pod hlavou tak si poriadne nevyčistil chladiaci okruh tak ti to vyhadzuje starú nečistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...