Přejít na obsah

Darek pro mimi a mami


Robil

Doporučené příspěvky

Tak potreboval bych poradit s darkem pro mimi a jeho mami. Nejlepsim pratelum se ma behem par dnu narodit prcek a nevim co jim mam koupit. melo by to byt hlavne pro mamcu a miminko. Tatka si to odpije :) Chtelo by to neco s napadem,ale zas nic draheho. Mame omezene finance. Videl jsem tu spoustu novopecenych tatinku tak doufam,ze nekdo poradi. :palec2:

Plyšáků a pod. jsme zavrhli, těch asi dostane časem moře, takže nějaký jiný nápad

Editováno: , autor: Robil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Fire nápad to není špatný, ale jsou maminy co nekojí (nemají mléko)

Klasicky bych dal asi přáníčko s uložištěm pro many a nějakou částku.

Ať si sama koupí co potřebuje.....

Podle mě to je nejlepší a nikoho to neurazí ;)

to není jen o kojení :) , máte ho doma ? já na něm třeba i v noci spím, beze srandy :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych volil přáníčko a nějakou častku v kč,protože nikdy nevíš jaké pleny používaj,a velikost miminka se taky netrefuje nejlíp,takže buď přimá domluva co by asi tak potřebovaly nebo rovnou obnos k přáníčku.Na plišáka zapomeň,to není pro mimčo zrovna nejlepší dárek,spíše něco na cumlání nebo na kousání.

Malá má od malička oblíbeý kroužky a jiné blbosti na cumlání a kousání a taky hrajíci kačenku měla zavěšenou na hrazdičce.

post-86-1253518504_thumb.jpg

post-86-1253518510_thumb.jpg

post-86-1253518516_thumb.jpg

post-86-1253518522_thumb.jpg

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, myslel jsem spise nejakou originalitu,ale nakonec asi opravdu vyhraji prasule. kamosovi nic nekoupim, to se vyrovname az budem nekde popijet. Ale mamine a prckovi. Ty chrastitka a pod.podostavaji asi od rodiny a pod. Hmm,asi se rozhodnem az se to narodi. Coz by melo byt do stredy. ale jinak diky panove. Jde videt,ze praxe je nadevse ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, presne. hadry se kupuji az je to na svete. A pleny pouziva kazdy jiny, podle toho jak poradi doktor nebo v poradne. Je to tezky s tema deckama. A o zenskych ani nemluvim. Premysll jsem i nad tou kojici perinkou,ale zas nevim jestli to nedostane od nekoho z rodiny.to by pak taky nebylo uplne o.k. asi to fakt vyhraji prasule. ale to je tak neorginalniii....ale potesi i me :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...