Přejít na obsah

nafta("no name")


joe4090

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny příznivce. Koupil jsem si Oktuli 2.0TDI - a chtěl bych vědět názory a popř. zkušenosti uživatelů.... Jde o to že v našem městě funguje velká dopravní firma která "svoji" naftu i prodává - berem do ní naftu do firemních náklaďáků ale jezdí na ní i autobusy z celého okresu - je totiž nejlevnější a nikdy jsme neměli s "kvalitou nafty problém" tudíž se ptám je možno tuto naftu lít i do oktule popř. s přidáním VIF?? má někdo s podobným případem zkušenosti a bral nějkdo naftu "no name" .. vím že o tom bylo už mnoho napsáno i na tomto foru ale nic podobnýho jsem nenašel..možná to je i blbej dotaz tak moc nekamenovat...díky všem za reakce...j.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny příznivce. Koupil jsem si Oktuli 2.0TDI - a chtěl bych vědět názory a popř. zkušenosti uživatelů.... Jde o to že v našem městě funguje velká dopravní firma která "svoji" naftu i prodává - berem do ní naftu do firemních náklaďáků ale jezdí na ní i autobusy z celého okresu - je totiž nejlevnější a nikdy jsme neměli s "kvalitou nafty problém" tudíž se ptám je možno tuto naftu lít i do oktule popř. s přidáním VIF?? má někdo s podobným případem zkušenosti a bral nějkdo naftu "no name" .. vím že o tom bylo už mnoho napsáno i na tomto foru ale nic podobnýho jsem nenašel..možná to je i blbej dotaz tak moc nekamenovat...díky všem za reakce...j.

Jestli ji mas vyzkousenou na jinych autech (pisez ze na to jezdi autobusy atd..) tak bych ju klidne tankoval a nebal se toho. Pripadne vymenil palivovej filtr o neco casteji, nez je doporuceno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě nevím jak jsou na tom dnešní náklaďáky s tou citlivostí :help: v tom přehled fakt nemám.. jinak VIF s tím asi počítám určitě že bych ho případně přídával..jinak včera jsem tankoval právě zase do náklaďáku firemního a za mnou stál starší pán s Passatem tak jsem se vyptával co a jak a říkál že naftu tankuje už dva roky zde ma na ní nalítano 70tisic km a že zatím neměl problém jo jinak měl 1.9TDI tuším že říkal 96kW..tak že to asi taky prubnu.... :) i když co jsem si tady tak pročítal že někteří tankují Vervu a ještě s VIFem tak jsem z toho kapku "nervózní"... :huh:

Editováno: , autor: joe4090
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jde o to co tam tankuje..jestli zetory a karosy...nebo něco novějšího....

neee vůůbec takový stary perdy ani náhodou...jenom ty autobusy se na našem okrese ted všecky menily takže jsou tak max když moc dva roky starý...a u nás ve firmě máme dvě nový Iveca a zatím není problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...