Přejít na obsah

SPZ, výměna za novější typ


michal2009

Doporučené příspěvky

Jedna RZ 200,- Kč a správní poplatek 50,- Kč, takže 450,- Kč. Většinou se to dělá tak, že přední sundáš, řízneš do ní kamenam a jdeš si jí vyměnit, jelikož ti jí někdo poškodil. Ale já bych neměnil, já bych právě chtěl tu starou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna RZ 200,- Kč a správní poplatek 50,- Kč, takže 450,- Kč. Většinou se to dělá tak, že přední sundáš, řízneš do ní kamenam a jdeš si jí vyměnit, jelikož ti jí někdo poškodil. Ale já bych neměnil, já bych právě chtěl tu starou. :)

Vidíš, já bych zase měnil za novou:-)

Mockrát díky za tip a upřesnění, alespoň vím, do čeho půjdu. Sem rád že vím jak na to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam novou a tu starou zase uz nechci.Kdyz jedete do zahranici musite mit na aute se starou znackou nalepe velke "CZ",takze to na aute nechci ani za tu ....Kamos nemel a minuly rok v IT,pokuta 80ecek.Ale pokud se do zahranici nejezdi tak je to fuk,a mozna mirna frajerina. :)

Ale pokud jedeš do země mimo EU, tak tu CZ taky potřebuješ. Ale dneska se podle mně na to už moc nehraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Ale pokud jedeš do země mimo EU, tak tu CZ taky potřebuješ...

To myslis vazne? Naco by si potreboval este CZ vedla znacky, ked CZ mas dole v modrom pruhu? Podla mna, modry pruh s hviezdami znaci, ze patris do EU a pod hviezdami mas male CZ, tak naco by bolo este treba dalsie CZ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, třeba chorvati si na toto hodně potrpí. http://i.iinfo.cz/urs-att/p_243-01-114820057404973.htm §25 - tam je napsáno jak MPZ má dle zákona vypadat. To že EU uznává ty modré pruhy na RZ je věc druhá, ale jen v zemích EU. Tem modrý pruh je dobrý v tom, že když pžejíždíš hranice do EU, tak se můžeš řadit do jiných průhů na přechodech, které by měli mít menší kontrolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...