Přejít na obsah

Otevírání kufru


petr vlach

Doporučené příspěvky

Čau pánové,

doufám že tenhle příspěvek dávám do správné sekce.

Mám k vám malý dotaz,týkající se otevírání kufru tlačítkem na líčku.

Dočetl jsem se tady na fóru,jak se dá udělat otevírání kufru pomocí pružin.Rád bych se do toho pustil,ale boužel jsem zjistil že mně prý moje komfortní jednotka nepodporuje otevírání kufru klíčkem na dálku.Tvrdí mně to ve Škoda servisu v Brně.Potom se mně do toho už moc nechce,ale moc rád bych tuhle vychytávku měl a využíval ji.

Moje otázka zní: jde to nejak nahrát na ten klíček abych kufr mohl otevírat na dálku?Mám 2.5 TDI 114KW 2002.

Dík za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi nezdá. Je to originál klíč? Zkusil bych je přes vag znovu nakódovat. Když přepneš ten zámek vevnitř na otevírání zd. dveří tak taky žádná změna?

Jojo,ten zámek ve dveřích fachčí.Klíček je dokupovanej origos.Ale i na puvodním to nefunguje.Říkali mě že to podporuje Superb až od 2004.musí to jít přece nějak ošulit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niekde som cital ze ked si cez motor diag aktivujes zatvaranie a otvaranie okien cez dialkac tak sa moze dosrat kufor. Neaktivoval si to?

Nene,to jsem nedělal a už to konečně funguje.Asistoval mě kamoš.Zamčel jsem na dálku auto,on chytl kufr jako že ho chce otevří za tu páčku a jak ji držel tak jsem asi na cca 2vteřiny podržel na klíčku stlačítko otevírání kufru a hele ono to frčí. :palec2: Takže to teď funguje tak jak má.Asi se pustím teď do té vychytávky otevírání kufru pomocí pružin,jak je tady v nějakým tématu.

Jinak mě teď trápí ještě malá drobnost a to je že mně na dálku nejdou stáhnout okna.Kamoš má Audi A6 2002 a když na klíčku díl podrží čudlík k odemknutí,tak se mu odemkne auto a zároveň stáhnou okýnka a pak zase při zamykání naopak.

Je to hloupost,ale moc by se mně to hodilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene,to jsem nedělal a už to konečně funguje.Asistoval mě kamoš.Zamčel jsem na dálku auto,on chytl kufr jako že ho chce otevří za tu páčku a jak ji držel tak jsem asi na cca 2vteřiny podržel na klíčku stlačítko otevírání kufru a hele ono to frčí. :palec2: Takže to teď funguje tak jak má.Asi se pustím teď do té vychytávky otevírání kufru pomocí pružin,jak je tady v nějakým tématu.

Jinak mě teď trápí ještě malá drobnost a to je že mně na dálku nejdou stáhnout okna.Kamoš má Audi A6 2002 a když na klíčku díl podrží čudlík k odemknutí,tak se mu odemkne auto a zároveň stáhnou okýnka a pak zase při zamykání naopak.

Je to hloupost,ale moc by se mně to hodilo

Opět někdy to pomůže aktivovat přes vag a někdy se tam musí dohrát prográmek.Pak to jde.Taky jsem to neměl a ejhle díky Jardovi už funguju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím. Chcem sa spýtať ako vyňať kufor z centrálneho zamykania. Ak dobre rozumiem manuálu tak po otočení kľúča v pravo v tom zámku dole vo dverách by sa mal dať kufor otvárať iba tým tlačítkom čo je hneď vedľa toho zámku a keď je auto otvorené trebárs len cez DO mal by ostať zamknutý.

Nech mám ten zámok vo dverách otočený hocijako kufor viem otvoriť stále. Ako je to možné?

Hej a podľa manuálu sa tam dá otočiť klúč na obe strany no mne ide iba v pravo o 90° a spať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...