Přejít na obsah

elektricky stahovaci mechanizmus okna


john83

Doporučené příspěvky

caute.viem,ze sa tato tema riesi,no potreboval by som pomoct s tym,ako maju ist lanka na stahovanie okna do tohto plastu,iba takto ako je to na obrazku?ci inac?mam oct1. 1998 takze ten stary plast mi odisiel a kupil som tento novy z faceliftu a samozrejme aj s tou kovovou celustou na drzanie okna aby to sedelo.viem,ze v tom starom to bolo nejako prekrutene,ale som osol z toho.inac aj lanka som mal na navijaku zamotane a uz boli nacnute,takze som tam daval nove z bicykla a druhy koniec som ukoncil navrtanou sklepanou maticou,snad podrzi a snad to poskladam heh.tiez mi neni jasne,ze ako ten biely plast zapada do zvislej kolajnicky,po ktorej sa okno klze hore,ten stary plast tam sedel v pohode.a este ako potom nakoniec dospanovat tie lanka,aby boli ako predtym?dal som presne take iste dlzky ako povodne,no zdaju sa mi dlhe,asi treba na navijaku spravit zopar zavitov co?su ta lave zadne dvere.dakujem za kazdu radu.majte sa!

post-26563-1252776729_thumb.jpg

post-26563-1252776735_thumb.jpg

post-26563-1252776741_thumb.jpg

post-26563-1252776747_thumb.jpg

post-26563-1252776752_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Pokud davas na starou stahovacku (myslim do roku 2000) novej vodici plast, tak jeste potrebujes ten drzak skla - sverku. Ta puvodni tam nepujde :)

post-3876-1252785498_thumb.jpg

post-3876-1252785534_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud davas na starou stahovacku (myslim do roku 2000) novej vodici plast, tak jeste potrebujes ten drzak skla - sverku. Ta puvodni tam nepujde :)

hej to som si dokupil tiez,vdaka za foto,takze pojdem to skusit.ozaj ako si to dal dohromady?najprv si zapojil lanka na ten vodiaci plast a potom to nakoniec nejako naspanoval navijakom?alebo aky je postup?diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No kdyz nasadis plast tak uz do nej nezapojis to spodni lanko, takze nejdrive to spodni lanko a pak to navest na kolejnici. Dale jsem pak upinal obe lanka - maji obe rezervu pnuti pruzinou ktera je integr. u navijaku na kazdou stranu. Dale pak muzes vymezit jeste tema kolickama co jsou vedle toho vodiciho kolecka :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...