Přejít na obsah

01314 - Engine Control Module


lat01ji

Doporučené příspěvky

Ještě takovej dotaz, jak výš že v té jednotce není vakl, měl jsi ji na rentgenu?

A pak mě ještě napadlo, jestli by nemohlo být vadný to relé, co ji zapíná, jak se tu už někde řešilo (zkusil bych ho ještě vyměnit), obzvláště když to za jízdy je OK.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Vim to proto že jsem zkoušel jinou jednotku a vse bylo ok.. mel jsem auto u jednoho klučiny ktery se tomu věnuje.. a studeny spoj na desce jednotky taky nebyl.Řekl mi že je vadny mpc čip nebo tak něco.. že to bude delat časteji a časteji. takže až koupim dalši jednotku.. melo by byt po problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ našel jsem že jednotky opravujou ale ta cena? http://ridici-jednotky.cz/skoda/%C5%98%C3%ADd%C3%ADc%C3%AD-jednotka-motoru/edc16u1/skoda-03g906016k-bosch-0281012237-101507.html?PHPSESSID=b474b114f9c5366d670cba952c6399fb

To me snad vyjde lip sehnat starši jednotku.. zatim mam vyhlidnutou za 2000kč tak snad to bude OK. Napišu jak jsem nakonec dopadl.. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...

Dobry vecer mam taky isty problem  mam octavku 1,9 tdi vypisuje mi zavada ESP  a neda sa auto nastartovat   ked napojim na vag vypise hlasku  01314 odpojil som komfortnu jednotku napojil naspat a auto naskocilo po dvoch dnoch zase ta ista chybova hlaska a neda sa nastartovat  komfortna jednotka uz nepomohla  moze aj mne robit chybu riadiaca jednotka motora ktora sa nachadza pod stieracmy ? Dakujem za radu cislo komfortky 1KO 937 087 D    cislo riadiacej jednotky motora 03G 906 021 TG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...