Přejít na obsah

Zasuvka 12V


bruno128

Doporučené příspěvky

Tak jsem se rozhodl udelat zasuvku v prihradce spolujezdce. Jelikoz mi uz docela dlouho vadilo kdyz mi nekdo slapal po kablech, at k telefonu nebo k navigaci.

mista je v kastliku dostatek a taky jde bez problemu a poskozeni kablik privrit. Jen jsem protahl tri draty tunelem od zapalovace ktery je mezi sedaky. Prikladam par fotek, kdo bude potrebovat vedet neco vic, staci se zeptat. :palec2:

post-25809-1252940581_thumb.jpg

post-25809-1252940591_thumb.jpg

post-25809-1252940599_thumb.jpg

post-25809-1252940644_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl udelat zasuvku v prihradce spolujezdce. Jelikoz mi uz docela dlouho vadilo kdyz mi nekdo slapal po kablech, at k telefonu nebo k navigaci.

mista je v kastliku dostatek a taky jde bez problemu a poskozeni kablik privrit. Jen jsem protahl tri draty tunelem od zapalovace ktery je mezi sedaky. Prikladam par fotek, kdo bude potrebovat vedet neco vic, staci se zeptat. :palec2:

Kurňa chlape dobrej nápad :) taky nějak podobně zbastlim...je velkej problem projit s kabelem od zapiku tunelem do kastliku ? ( nějaká překážka nečekana??)

P.S. dotaz ohledně sedáků...ty středy nemáš alcantru že? ten povrch se mi zdá takový jiný,mužeš prosím sdělit a co jde:) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni problem ten drat vubec protahnout. Sundal jsem jen ramecek od saltry a koncovej dil tunelu kde je zapalovac. Otazka par minutek.

tam kde se hure strka kablik, jelikoz je mekej , tam jsem pouzil drat na svarovani a prez nej to protahl. Da se tahat jen dvou zilovej kabel, propojis jen stalej plus a

ten druhej je na podsviceni. minusovej kablik protahovat nemusis, staci si na kratkej dratek nacvaknout treba ocko a konektor pod kastlem je kovova konstrukce s dirkou ke ktere se to ocko prisroubuje a je hotovka.

Jinak co se tyka tech sedacek, to nevim jak se ta latka jmenije, ale pripadne mi ze je to asi neco jak ma RS sedacka, jen to neni bile ale takove kremove jako je ta kuze. Je to origo. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...