Přejít na obsah

kontrolky zapalovania airbagu a abs


mave1

Doporučené příspěvky

mam taky problem dnes pocas jazdy sa mi rozsvietila cervena kontrolka zapalovania ta vykazena baterocka na displeji a to nie je vsetko po dalsej chvili sa rozsvietila aj kontrolka abs a airbagu tak teraz neviem som zufaly netusim co stym moze byt a aku pomoc mam vyhladat viem najlepsia by bola diagnostika ale chcel by som pomoct touto formou ak sa stym niekto stretol alebo ak niekto vie zavaznosti jednotlivych kontroliek a popise ich sem budem mu vdacny som totiz na toto lajik vopred sa ospravedlnujem ak uz taketo tema tu bolo zalozene no hladal som a nic som nenasiel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam taky problem dnes pocas jazdy sa mi rozsvietila cervena kontrolka zapalovania ta vykazena baterocka na displeji a to nie je vsetko po dalsej chvili sa rozsvietila aj kontrolka abs a airbagu tak teraz neviem som zufaly netusim co stym moze byt a aku pomoc mam vyhladat viem najlepsia by bola diagnostika ale chcel by som pomoct touto formou ak sa stym niekto stretol alebo ak niekto vie zavaznosti jednotlivych kontroliek a popise ich sem budem mu vdacny som totiz na toto lajik vopred sa ospravedlnujem ak uz taketo tema tu bolo zalozene no hladal som a nic som nenasiel

podle všeho ti to přebíjí takže když to píchneš na vag a abs s bagama ti nahlásí vysoký napětí na svorce 30 tak je to jasný že ti odešel régl na alternátoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...