Přejít na obsah

Kovový škrábavý zvuk za jízdy


kenny_fx

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi,

včera ráno jsem sedl do auta a od cca 20km/h slyším nepříjemný škrkavý/škrábavý kovový zvuk od leve strany auta. S motorem to nemá nic společného, pokud za jízdy vyřadím rychlost tak zvuk je stejný a mění se podle rychlosti jízdy auta.

Co to kurňa může být?

Editováno: , autor: kenny_fx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Nazdar,

mam vcelku podobny problem. Pri brzdeni je pocut skrabavy kovovy zvuk z prednej lavej napravy. Minuly tyzden som menil kotuce aj dosky, jazdil som uplne v pohode az do vcera kedy to zacalo brutal skrabat. Zaujimave je ze ked cuvam a zabrzdim tak nic. Napadlo ma este ze ci nieco nemohli posahat ked som bol menit pneumatiky 3 dni dozadu ale myslim, ze by sa to prejavilo okamzite. neviem. Vopred dakujem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar,

mam vcelku podobny problem. Pri brzdeni je pocut skrabavy kovovy zvuk z prednej lavej napravy. Minuly tyzden som menil kotuce aj dosky, jazdil som uplne v pohode az do vcera kedy to zacalo brutal skrabat. Zaujimave je ze ked cuvam a zabrzdim tak nic. Napadlo ma este ze ci nieco nemohli posahat ked som bol menit pneumatiky 3 dni dozadu ale myslim, ze by sa to prejavilo okamzite. neviem. Vopred dakujem za pomoc.

skus pozriet "cisto teoreticky, ale mne sa to stalo prakticky" ci sa ti kotuc nedotyka barana. mne pri vymene tiez skrelo, a boll to tento problem. oni totiz v servise niekedy zabudnu premerat stary kotuc a daju novy, ktory ma trosku ine rozmery ci uz na obvod alebo na hlbku zapustenia. vazne sa mi to stalo v servise. argument bol taky ze oni za to nemozu ze objednali podla cisla karoserie ale na tu sa vyrabaju 3 druhy kotucov tak dali podla roku vyroby, ale ten nesedel lebo auto malo uz vyrobu buduceho roku. moja bola 12/08 ale modelovy rok 99 resp RS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...