Přejít na obsah

5ti kvalt na 6ti kvalt 4x4 66kw


voc@s

Doporučené příspěvky

to vím taky ale chci to přdělat tak se ptám na zkušenosit jestli už to někdo nedělal

kdyz budes hledat tak tady to najdes... taky jsem to driv resil... je to jednoducha uprava,kterou zvladnes doma sam pokud ses sikovnej... kupis si sadu ozubenych kol... cca 30tisic stojej (u me to byl duvod,proc jsem zustal u 5kvaltu :-D ) no a ani nemusis sundavat prevodovku a z boku sundas vyko...vyndas zuby a das novy a upravis este par veci... otazka je..jestli i tobe se to vyplati za minimalne 30tisic? :) to spis vyjde levnejc si sehnat jinaci prevodovku nez tyhle novy zuby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz budes hledat tak tady to najdes... taky jsem to driv resil... je to jednoducha uprava,kterou zvladnes doma sam pokud ses sikovnej... kupis si sadu ozubenych kol... cca 30tisic stojej (u me to byl duvod,proc jsem zustal u 5kvaltu :-D ) no a ani nemusis sundavat prevodovku a z boku sundas vyko...vyndas zuby a das novy a upravis este par veci... otazka je..jestli i tobe se to vyplati za minimalne 30tisic? :) to spis vyjde levnejc si sehnat jinaci prevodovku nez tyhle novy zuby...

to jseme si trochu nerozuměli ja mam 6ti stupňovou prevodovku a chci vědět jestli tam pujde kvůli spojce a setrváku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...