Přejít na obsah

trhanie motora pri rozjazde a aj pri jazde


peresz

Doporučené příspěvky

Zdravim. Mam taky problem, uz tu bolo viacero podobnych tem, ale myslim si, ze tento je iny. Pri rozjazde auto strasne skace (trha) a aj pri jazde, pri trochu vacsom pridavani plynu zacne trhat ako keby nedostaval dost benzinu. Neviem co s tym. Sviecky nove, kable skoro nove, AC Pumpa nova, karburator vycisteny sprejom. Prosim poradte...

Editováno: , autor: peresz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ta podlozka pod karburatorom je tato... Prave som pozrel do mojej mudrej knizky kde znacim co a kedy sa robilo na aute a su to 2 roky co bola ta podlozka menena. Ten material nie je uz to co byval... Inak je zaujimave ze sa po 2 rokoch tato podlozka takto sama roztrha a zdeformuje.

post-37490-1255376867_thumb.jpg

Ale nastastie to nie je drahe a ani narocne na vymenu.

Staci dat dolu plastovy airbox. Cize hore 4x matica a das dekel dole, vyberies vlozku filtracnu, tam mas potom 3x male matky co drzia pliesok gulaty, potom este jedna matica drzi cely plastovy box vpredu. Odpojis hadicu nasavania co ide od naraznika a este hadicu odvetrania motora.

Potom uz staci len vysrobovat 3x imbus co je zvrchu karbecu a je to. Podlozka (tesnenie) drzi na 4x imbus. A je to.

ESTE JEDNO UPOZORNENIE: Davajte velky pozor aby vam do sania nevpadol srobik, alebo matica. Lebo potom mate o zabavu postarane. smile.gif)) A ak tam uz padne, tak v ziadnom pripade nestartujte. smile.gif)

P.S.: Ospravedlnujem sa ze som ti to napisal trosku dlhsie, ale mozno vsetci nevedia ako na to a boja sa toho... Tak aspon to posluzi ako maly navod. wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...