Přejít na obsah

LED Diodové H7 - Podvod !!!


AMartyn

Doporučené příspěvky

momentálně je na Aukro.cz k prodeji H7 žárovka...

http://aukro.cz/item743960089_led_diodove_...ym_zarokam.html

S paní je hrozná komunikace,uvádí v aukci bludy a nejedná se vůbec o náhradu za H7 žárovku,je to čínský výrobek pochybného stavu.Více mě na autě svítí parkovačka než tohle potkávací světlo.

Mejte se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem,

tak jsem na to kouknul a už jenom věta: NEJÚČINĚJŠÍ JSOU TYTO ŽÁROVKY V ČIRÉ OPITCE.NESLIBUJI VŠAK ŽE JDE O SUPER VĚC A SVÍTIVOST je takovým trošku umytím si rukou nad případnou reklamací.Jinak je ta paní docela šílená viz její projev....

Zas buď v klidu-myslím,že každej z nás už v životě projel prachy na nějaký kokot.ně.

T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych něco takového potřeboval místo motoru (téměř nulová spotřeba)<-super:-), nejspíš made in china -->> čili doplněk na kolo a né na auto vis upozornění na svítivost.

Cena 500.- za sadu, to znamená 1000.- za sadu + náhradní "co kdyby odešla"---- neumím si představit led h7 + obyč. h7 na jednom autě.

Jen mimo o homologaci ani slovo. U světel dost podstatná věc, stk, policie (doporučení do čiré optiky- hned na první pohled a pokuta je jistá i dementní polda pozná H7) ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele tak tam zavolej,domluv se,když to nepomůže tak pohrozit...čoi,pčr atd.

nejsem trubka.... čoika odpoveděla ať se obrátim na soud .. policajti s tim nic neudělaj,protože to bylo za 1500 stovek .. a paní má hlasovou schránku ... do ostravy nepojedu,abych ji tam rozbil držku,takže mam peška a maximálně tak můžu použít ten jeden funkční balast do mašiny ... teda až si nějakou koupim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Darebáci se najdou všude. Jak na aukru, tak i jinde v životě. Jen pak člověka štve, že na ně natrefil zrovna on. Já mám s aukrem zatím (ťuky ťuk) zkušenosti veskrze dobré. Je ale fakt, že takovou žárovku bych si přes net nikdy nekoupil... Je potřeba jistá dávka opatrnosti ... ale to už ti moc nepomůže.

Apoň jí tam napiš pořádný negativní komentář, když už to tak dopadlo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...