Přejít na obsah

Chyba 17536


porek

Doporučené příspěvky

Zdar panove, potreboval bych poradit. Zkusim to popsat. Kdyz nastartuju po chvili se auto zacne klepat, jako by jelo na 3 valce. Musim opakovat tak 3krat pak se udrzi na 4. Pri jizde to chvili jede v poho pak jako kdyz vypadne par valcu a auto cuka pak se zase chyti atak to de porad. Na vagu pise chybu 17536-rada valcu 1-prizpusobeni smesi mult-system prilis chudy. Muzete mi prosim poradit cim by to mohlo byt? Mam 01 18.T 20V AUM Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko rict bude potreba zkontrolovat vstrikovaci ventily, tlak v palivovem systemu a regulator tlaku paliva a taky dodavane mnozstvi paliva , tesnost saciho potrubi a vyfukove soustavy, podtlakove vedeni..

souhlasim s kontrolou vyse uvedenych casti jak psal neOras, hlavne bych se zameril na snimace v sani, tesnost saciho potrubi, tesnost vyfuku pres lamba sondou. RJ je schopna se do urcite miry adaptovat momentalnim potrebam motoru, ale to nejde do nekonecna. Pri urcitych prechodnych stavech pak neni schopna vyrovnat bohatost smesi, vetsinou dosahne sve regulacni meze, takze zahlasi smes prilis chuda, a dosazena regulacni mez nebo tak neco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim s kontrolou vyse uvedenych casti jak psal neOras, hlavne bych se zameril na snimace v sani, tesnost saciho potrubi, tesnost vyfuku pres lamba sondou. RJ je schopna se do urcite miry adaptovat momentalnim potrebam motoru, ale to nejde do nekonecna. Pri urcitych prechodnych stavech pak neni schopna vyrovnat bohatost smesi, vetsinou dosahne sve regulacni meze, takze zahlasi smes prilis chuda, a dosazena regulacni mez nebo tak neco

Jojo todle mi to přesne psalo a delalo taky. mel sem prasklou hadici a ktomu se přidala vaha vzduchu. Mel sem stim dlouhe trápení než sem na to přisel. ted to jezdí jak má. :) Mam RS 01 AQU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se kouknul jeste na vahu vzduchu. Zkosil jsem ji odpojit. A ejhle co se nestalo. Auto jezdi jako krava. Zatah slusnej a bez cukani a skubani.

Proste super. Tak jsem ji vyndal a chtel vycistit. Tak na ni koukam a je cista. Ale nevim jestli mi tam nechybi takovej ten dratek mezi tema dvouma

pacickama. Tak nevim. Poradite jestli tam ma byt? Foto prikladam.

post-10063-1253377116_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se kouknul jeste na vahu vzduchu. Zkosil jsem ji odpojit. A ejhle co se nestalo. Auto jezdi jako krava. Zatah slusnej a bez cukani a skubani.

Proste super. Tak jsem ji vyndal a chtel vycistit. Tak na ni koukam a je cista. Ale nevim jestli mi tam nechybi takovej ten dratek mezi tema dvouma

pacickama. Tak nevim. Poradite jestli tam ma byt? Foto prikladam.

Tam žadný dratek být nemá. Ale myslim si že ti to vyčistení dlouho nepomuže. taky sem ji čistil a drželo mi to mesic a pak to delalo znova. tak sem koupil novou a je to ok. cena 2500kc. a kolik maš naje to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A taky ti to na vagu hazelo tuhle chybu? Kupoval jsi novou? Kolik stala.

jojo přesne mi to psalo to samí. nevedel sem vubec čim to je. hromadu novejch veci sem kupoval a pořád to samí. byl sem stoho už hotovej. pak mi poradily vahu. tak sem ji vyndal postříkal a dal spatky. no a auto jelo. vydrželo to mesíc a začlo to blbnout znova. No tak sem koupil novou a mam svatej klid. Sehnal sem jí přes kamoše a vyšla 2500kč ale když vratíš starou tak ti 400kč vrati

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...