Přejít na obsah

Přestavba na facelift


misars125

Doporučené příspěvky

Nenašel by se někdo z okolí Vsetína kdo by mi zapojil zmiňované denní svícení a xenonová světla s AFS ? Jedná se o OII RS předface r.v. 2006. Kabeláže, AFS a schémata mám, potřebuji to zapojit a nakódovat. Předem děkuji

A nepodělil by ses o to schema?

miloslavsetka@seznam.cz

Díky za odpověď. Milda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekna prace, jsem rad ze jsi sel i jinou cestou nez ja a diky tomu mam porad original, koukam Brnenska SPZ nechces prijet nekdy za nama na Brneskej sraz ze bysme ti to prosli live ? Mame ho kazdej mesic, druha streda po 18-te hodine stresni parkoviste Olympia, pristi tedy 13.10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Skutočne pekná práca, musím pochváliť.

Ale aj mne prídu tie predface svetlá také smutné a unavené.

FL zrkadlá majú kabeláž riešenú inak. Staré zrkadlá mali konektor hneď na vnútornej strane dverí a napájali sa na zväzok vedúci od RJ v dverách. U FL zrkadiel je kábel v celku a vedie až k RJ dverí. Takže som zväzok od zrkadla vyplietol a odobral z kabeláže dverí a pripáskoval som do kabeláže ten nový zväzok. Ale stačí uložiť zväzok od nových zrkadiel, a ten starý len odpojiť a nechať v dverách.

Editováno: , autor: Diamant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak tohle se fakt nepovedlo!!!!!!

Tak jsem lehce upravil nárazník RS II Face -dělal mi to kámoš , co lepí plasty-a výsledek je na fotkách. Takže se to bude ještě jednou komplet předělávat, aby to lícovalo se světly. Ta hrana na face nárazníku je krásně dokulata a světla z předface jsou lomená. Nevím, nevím jak se to někomu povedlo dohnat kitem. Ten rozdíl je ve zlomu 2 cm-to se nedá kitem udělat. Tak to nechám převařit a ty vršky nárazníku pod světly nechám udělat z původního nárazníku.Potom dám foto.

Trošičku se to podraží, ale nechci riskovat, že mi to praskne, pokud tam bude taková vrstva kitu.

post-22390-087791400 1288277647_thumb.jp

post-22390-008527900 1288277657_thumb.jp

post-22390-087618700 1288277663_thumb.jp

post-22390-058559100 1288277671_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem to dnes s lakošem, ten mi řekl, že ani kitem se skelnýmí vlákny do toho nepůjde a odmítl mi to udělat-teda takovou vrstvu. Maximum prý do 0,5 cm tak aby na to dal záruku-víc prý ani skelný kit na pružném povrchu není schopen vydržet. Tak se jen modli aby ti to neprasklo.

P.S.Ale vypadá to super-každopádně do toho jdu-nechám to ale převařit-teda ten nrazník. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....až to dodělám, tak přijedu taky k olympii-dělám v Brně. Pak můžem srovnat pracovní postupy a výsledek. |A nemyslím to soutěživě. Mě se ta tvoje bílá líbí, proto sem do toho šel-ale skončím asi napůl mezi tebou a Olafem-takže další originál. Nafotím i postup a pak to sem dám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...