Přejít na obsah

Přestavba na facelift


misars125

Doporučené příspěvky

Akce je určená pro každý autorizovaný servis(konkrétně tahle jim přišla asi 2.12.2015). Každý měsíc probíhá obdobná akce. Jen tady je vidět, že přímo Škoda Auto prodává navigaci Columbus za 7.000,-(původní cena píšou kolem 60.000,-) a to ještě určitě vydělává. To by Kožený koukal jak se vydělávají peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akce je určená pro každý autorizovaný servis(konkrétně tahle jim přišla asi 2.12.2015). Každý měsíc probíhá obdobná akce. Jen tady je vidět, že přímo Škoda Auto prodává navigaci Columbus za 7.000,-(původní cena píšou kolem 60.000,-) a to ještě určitě vydělává. To by Kožený koukal jak se vydělávají peníze.

Takze kdyz prijedu do AS, ze bych chtel namontovat nebo koupit treba ten Columbus, tak cena pro me bude nejakych tech 7.000,-?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ferda - a máš fyzicky ten columbus v ruke ? vyšlo to v piatok , s tým že od pondelka sa bude dať objednávať , v piatok tam na tom 3T0035681B WHS bola cena ešte cez 2000eur nákup , v pondelok ráno o 6,30 som to chcel objednať, cena zmenená ale diel vypadnutý bez náhrady a STOP ! 

 

takže som riešil len tie feldové veci nakoniec ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tabulce se dostane v téhle zemi každý skladník co dělá v autorizovaném servisu...KDC = koncová doporučená cena, tj. cena pro koncového zákazníka.

Skladník jo, ale jak se o těchto akcích dozví koncový zákazník. To by se tam musel minimálně jednou týdně chodit ptát, zda je nějaká zajímavá akce, nebo mít hodně dobrého známého skladníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den potrebuju poradit dneska mi prisel rs naraznik s ledkama ...pak dal mam koupit mlhovky a atd ale nevím co vsechno k tomu potrebuju jako nejaky listy atd... a vy uz jste ho nastrojoval tak muzete mi psolat vsechny veci ketre budu potrebovat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj potřebuji radu kamarad mi lakuje rs narazník na skodu octavii 2 face rs je novej nepouzitej porad se mu barva z toho loupe nikdy se mu toi nestalo ...uz si nevy rady vyzkousel snad vsechno ...neznas nekoho kdo tomu rozumí prosím ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahoj, chci se zeptat. Jen čistě teoreticky (třeba máte zkušenost). Mám rs před face. Kdybych měl nehodu nebo nějakej karambol. Dal to auto do autorizáku škody s tím, že mám havarijko, šlo by domluvit to aby tam naházeli díly na face octu? Tak aby to šlo na pojistku? :X bavíme se čistě teoreticky :D a nikoho tímhle nechci navést k hlouposti. Děkuju za odpovědi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, před lety jsem měl taky nehodu, taky jsem chtěl jiný zadní nárazník (RS combi, ty jsou oba stejný), nešlo to ikdyž byl RS o dost levnější.

 

Ale co v případě, že máš havarijní uzavřeno s dokumentací již obsahující FL díly? Jsou na fotkách, pokud máš nezaviněnou nehodu, tak ti to musí dát do původního stavu, před nehodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...