Přejít na obsah

Přestavba na facelift


misars125

Doporučené příspěvky

Dobrý večer,

mám dotaz, na své Octavii nemám přední parkovací senzory. Je velkej průšvih, když si koupím RS nárazník s parkovacíma senzorama? Nevím jak je to konstrukčně řešené, takže se raději ptám. To, že to tam bude, ale v praxi to bude k ničemu je mi docela šumák, spíše jestli tam budou ty "kolečka" :D držet tak jak mají i bez toho, abych tu funkci používal.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nárazník mám doma, napadá mě ale jedna věc, když už jsou přilepený k nárazníku a jsou tam, nestačí je tam jednoduše někam připojit a aktivovat? Nebo je ještě potřeba něčeho co se mi prodraží a nevyplatí? Jakože nepotřebuji to tam, ale když už to tam je? :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadlo mě se zeptat jestli neznáte někoho v okolí Olomouce, který má zkušenosti s výměnou běžného předního faceliftového nárazníku za RS. Chtěl bych, ale to byl člověk který to už dělal a ne typu: "jasný, to zvládnu a v průběhu zjistil, že zapomněl na toto a jééé a tohle jsem nečekal". Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na obrázku kde je jenom přední nárazník, tak tam není o držácích ani slovo. Na druhém obrázku, kde je kapota a blatník, tak tam jsou držáky blatníků čtyři. Ale osobně jsem myslel, že u RS nárazníku budou jiné držáky než u běžného faceliftového nárazníku. Nebo se mýlím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na internetu je samá přestavba normální dvojkové octavia za faceliftovou, ale přestavba faceliftové za RS facelift a jejich potřebné díly, to prostě není :-/

Nakonec abych nekoupil něco, co na té své faceliftové verzi mám a budu to mít na nic :-/

Editováno: , autor: Pawlisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím všechny

 

jako všichni tady jsem se rozhodl, že si předělám předek své O2 na facelift, už mám všechno potřebný pokoupený a zrovna se mi lakují díly. Jen jsem ještě zjistil, že je potřeba vyměnit "patici" co jde na přední světla. Hledal jsem to po různých obchodech ale nikde to nemůžu najít. Nevíte někdo, kde bych to mohl koupit případně alespoň číslo dílu.

 

Děkuju Honza.

Editováno: , autor: H.onza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Je toho opravdu více, ale za sebe musím říci, že ani jedna změna Oktávku nijak nezkrášlila. Climatronic je nepřehledný (navíc nastavení teploty už jen po stupních - ty půlstupně tam citelně chybí), bílé podsvícení palubky a mírně upravené budíky působí lacině a ani nový volat příliš nepřesvědčil - působí dost subtilně. Máme obě Oktávky, ale interiér předFL na mě působí daleko příjemněji a vyváženěji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je toho opravdu více, ale za sebe musím říci, že ani jedna změna Oktávku nijak nezkrášlila. Climatronic je nepřehledný (navíc nastavení teploty už jen po stupních - ty půlstupně tam citelně chybí), bílé podsvícení palubky a mírně upravené budíky působí lacině a ani nový volat příliš nepřesvědčil - působí dost subtilně. Máme obě Oktávky, ale interiér předFL na mě působí daleko příjemněji a vyváženěji.

 

Naprosto souhlasim!  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja v podstate taky a to mam FL. :) To bile podsviceni v kombinaci se vsim ostatnim podsvicenym zelene, to opravdu musela vymyslet nejaka hlava. Jinak predelavat cele auto na neco jineho je podle me naprosta kravina. Obe varianty vypadaji dobre a obou jezdi venku tri prdele, takze si tim k nicemu nepomuzes. A predelavat na RS neRS auto je vetsine lidi spise pro smich. Bud spokojeny s tim co mas a usetris mraky penez na neco uzitecneho.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...