Přejít na obsah

Přestavba na facelift


misars125

Doporučené příspěvky

Ale veď ja mám žlto čierne RS sedačky aj s vyšitým farebným logom už 3,5 roka.

Skoda_OctY_57.jpg

Ja som si urobil FL podľa svojich predstáv, takže som si dal len to, čo je lepšie alebo krajšie. Takže zadné svetlá ostali pôvodné (FL sa mi nepáčia) a ten FL panel Climatronicu považujem za nepodarok, takže som si nechal pôvodné ovládanie. Taktiež som si nechal na zadku pôvodný kubistický nápis Octavia (podľa mňa ten font bol zaujímavý, nemuseli ho meniť) a aj pôvodné RS logo som si nechal a aj na prednú masku som dal pôvodné logo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Ale veď ja mám žlto čierne RS sedačky aj s vyšitým farebným logom už 3,5 roka.

Tak muzu rict ze to je nejpeknejsi interier jaky jsem kdy videl v octavii. Mozna to dela ta fotka ze neni videt uplne vsechno, ale co vidim je proste super.

Jak to je s udrzbou te zlute? Je na ni videt spina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Chlapi, před chvílí se mi podařilo sejmout srnu. Schytala to maska a SPZka. Mám OII RS a chci ji v létě předělávat na FACE. Vleze se mi tam už teď ta maska z FACE při zachování neface nárazníku, nebo musím ještě koupit PŘEDFACE? Na něčí Oktě tady z fóra jsem to viděl (FACe masku na neface nárazníku), ale nevím kdo to byl a jestli to nějak upravoval.

Dík za info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jen tak z hlavy ne, ale pred casem jsem tady nekde o tom cetl, tam to nekdo spominal, ale kdyz zbehnes do kterekoliv prodejny Skoda (stejne to budes kupovat tam) tak to v Etce najdou, je to tusim nejak od konce roku 2009 stejny

edit: tu jsem nasel clanek o prestavbe, je tam psano v textu ze je potreba nova maska i s otviranim kapoty:

http://skodaoctavia.cz/clanek/predelani-na-facelift-octavia-2-jde

Editováno: , autor: paldous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pánove celkově s připravuji na přestavbu

z Octavia 2 Kombi 2007 na Octavia 2 Face Kombi

Základní díly:

-zadni naraznik RS pred Face 3000 Kč (nastříkaný) Nemám scháním

-Blatniky levý pravý FACE cca 5000 Kč Nemám scháním

-svetla FACE 2500 Kč (obyč) Mám

-naraznik přední FACE 1000 Kč (nenastříkaný) Mám

-maska 1000 Kč Nemám scháním

-plasty do narazniku mrizky cca 1000 Kč Nemám scháním

-uchyty na svetla a listy na naraznik 2000 Kč Nemám scháním

-střkání tipuji cca 5000 Kč Nemám scháním

-montáž blatníku cca 2000 Kč Nemám scháním

Celkem 22500 Kč cca...

Myslíte že jsem na něco zapomněl?

Pasuje zapojení svetel obyc i na FACE obyc svetla ten konektor?Děkuji

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konektor svetiel pasuje na face aj predface ten istý, jedine face natáčacie Xenóny sú zapojené inak. Takže tam je už konektor iný.

Pod blatníky ešte potrebuješ výstuhu, lebo tá pôvodná pravdepodobne ostane na blatníku. Iné sú aj úchyty blatníka v sponej časti vpredu (ale možno ich prevŕtaš). A iný je aj háčik kapoty. Pod prednú masku potrebuješ spodný držiak (plech). A ak máš aj parksenzory, tak potrebuješ nové + ich úchyty. No a ešte predné hmlovky (ak máš) a ich konektory. A doplniť kabeláž na denné svietenie hmloviek (ale napájanie denného svietenia si musíš vyriešiť sám, lebo predFL nemá vývod na denné svetlá.

A ešte šťastie, že prestavuješ kombík zase na kombíka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pod prednú masku myslím pod prednú masku, nie pod nárazník, alebo nejaký iný diel. Číslo dielu je 1Z0 853 480.

Jětě mám dotaz kolik vás vyšli blatníky a stříkání a vyměna jen blatníků.Aby mně někdě nenatáhli.Nebo máte nějaký tip kde by mi to udělali?A za jak dlouho se to dá udělat za 1 den?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...