Přejít na obsah

Octavia 81kW TDI nejde nastartovat


Mil4n

Doporučené příspěvky

Ahoj, vcera jsem umyl svoji Octavku (1,9 TDI 81 kW), vyjel jsem si z najezdu pred garaz a v pohode vysusil. Cca za 4 hodiny jsem ji chtel ulozit do garaze, ale starter stale toci, auto nechytne.

Nez jsem chtel zajet do garaze, mel jsem sklopene sedacky a vracel jsem je zpet. Napadlo me, jestli tam neni nejaky svazek s kabely, ktery se mohl poskodit a ktery by takovou zavadu mohl zpusobit, ale prijde mi to nepravdepodobne.

Zkusil jsem si pres VAG precist pamet chyb, nastartovat a znovu - zadna chyba.

Cetl jsem tu o rele 109, ale pokud mi to bez problemu cte chyby ze vsech RJ, predpokladam, ze rele by byt nemelo, kdyz je RJ pod napetim.

Mate nekdo nejaky napad cim by to mohlo byt, co zkusit? Verim, ze to bude nejaka hloupost, ale v tomto se nevyznam a ted v nedeli tezko sezenu nekoho, kdo by na to mrknul :-( Auto stoji v Lounech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vcera jsem umyl svoji Octavku (1,9 TDI 81 kW), vyjel jsem si z najezdu pred garaz a v pohode vysusil. Cca za 4 hodiny jsem ji chtel ulozit do garaze, ale starter stale toci, auto nechytne.

Nez jsem chtel zajet do garaze, mel jsem sklopene sedacky a vracel jsem je zpet. Napadlo me, jestli tam neni nejaky svazek s kabely, ktery se mohl poskodit a ktery by takovou zavadu mohl zpusobit, ale prijde mi to nepravdepodobne.

Zkusil jsem si pres VAG precist pamet chyb, nastartovat a znovu - zadna chyba.

Cetl jsem tu o rele 109, ale pokud mi to bez problemu cte chyby ze vsech RJ, predpokladam, ze rele by byt nemelo, kdyz je RJ pod napetim.

Mate nekdo nejaky napad cim by to mohlo byt, co zkusit? Verim, ze to bude nejaka hloupost, ale v tomto se nevyznam a ted v nedeli tezko sezenu nekoho, kdo by na to mrknul :-( Auto stoji v Lounech.

Cau,

skus rozobrat plasy na volante - povolis dve skrutky, pozri na kablik co ide do zapalovacej srinky(ma zltu koncovku) mne casto vypadaval z konektora - to bol moj problem nestartovania u O1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vcera jsem umyl svoji Octavku (1,9 TDI 81 kW), vyjel jsem si z najezdu pred garaz a v pohode vysusil. Cca za 4 hodiny jsem ji chtel ulozit do garaze, ale starter stale toci, auto nechytne.

Nez jsem chtel zajet do garaze, mel jsem sklopene sedacky a vracel jsem je zpet. Napadlo me, jestli tam neni nejaky svazek s kabely, ktery se mohl poskodit a ktery by takovou zavadu mohl zpusobit, ale prijde mi to nepravdepodobne.

Zkusil jsem si pres VAG precist pamet chyb, nastartovat a znovu - zadna chyba.

Cetl jsem tu o rele 109, ale pokud mi to bez problemu cte chyby ze vsech RJ, predpokladam, ze rele by byt nemelo, kdyz je RJ pod napetim.

Mate nekdo nejaky napad cim by to mohlo byt, co zkusit? Verim, ze to bude nejaka hloupost, ale v tomto se nevyznam a ted v nedeli tezko sezenu nekoho, kdo by na to mrknul :-( Auto stoji v Lounech.

Zdar jestli ti starter toci,ale motor je bez komprese tak je to chcipaci klapka,takovy problem jsem mel ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...