Přejít na obsah

zkušenosti s OEM 2DIN od Hifimax


huha

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny svědomité přispivatele,

stále mě láká pořídit do své OII radio typu 2din, dvd, atd.

Na stránkách uvedených v nějakém jiném tématu jsem našel (určitě čínský) produkt

HIFIMAX HM-7009GD-T za 15600,- (http://www.hifiauto.eu/product.php?id_product=132).

Existuje asi podobných produktů velká spousta, tento byl na netu alespoň nafocen i zezadu...

Na stránkách http://www.hifimax.net/proinfo.asp?ArticleID=539 záložka Photo gallery jsou snímky ještě názornější...

Neměli byste někdo čistě náhodou konkrétní zkušenosti?

Zajímalo by mě zejména:

- možnost připojení EXTERNÍHO mikrofonu do sloupku (jednou jsem měl 1din Sony s vestavěným mic někde pod panelem a neslyšel mě nikdo...)

- možnost jmenného spárování telefonu a autom. spojování při aktivovaném BT v tel

- mapové podklady navigace a vůbec navigační základ

- zel.podsvícení

- jak je ošetřeno sledování obrazu za jízdy a bezpečnost

- kam se umisťují TV a GPS antény

- kvalita poslechu CD, MP3 apod (mám zatím z mých dosavadních zkušeností pocit, že obecně zvuk v OII je horší než v mé bývalé Fabii. Tam jsem měl obyč radio Sony 410 s USB a poslech byl perfektní. Nyní v OII jsem vyndal Stream, pocitově se to zlepšilo, ale stále, když přesednu ke kolegovi do té Fabie, tak...

Nyní mám tedy 1din Pioneer 700BT, který stál asi 8tis a kterého bych se na druhou stranu nerad nadobro zbavoval...)

Zatím moc díky a příjemnou neděli!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny svědomité přispivatele,

stále mě láká pořídit do své OII radio typu 2din, dvd, atd.

Na stránkách uvedených v nějakém jiném tématu jsem našel (určitě čínský) produkt

HIFIMAX HM-7009GD-T za 15600,- (http://www.hifiauto.eu/product.php?id_product=132).

Existuje asi podobných produktů velká spousta, tento byl na netu alespoň nafocen i zezadu...

Na stránkách http://www.hifimax.net/proinfo.asp?ArticleID=539 záložka Photo gallery jsou snímky ještě názornější...

Neměli byste někdo čistě náhodou konkrétní zkušenosti?

Zajímalo by mě zejména:

- možnost připojení EXTERNÍHO mikrofonu do sloupku (jednou jsem měl 1din Sony s vestavěným mic někde pod panelem a neslyšel mě nikdo...)

- možnost jmenného spárování telefonu a autom. spojování při aktivovaném BT v tel

- mapové podklady navigace a vůbec navigační základ

- zel.podsvícení

- jak je ošetřeno sledování obrazu za jízdy a bezpečnost

- kam se umisťují TV a GPS antény

- kvalita poslechu CD, MP3 apod (mám zatím z mých dosavadních zkušeností pocit, že obecně zvuk v OII je horší než v mé bývalé Fabii. Tam jsem měl obyč radio Sony 410 s USB a poslech byl perfektní. Nyní v OII jsem vyndal Stream, pocitově se to zlepšilo, ale stále, když přesednu ke kolegovi do té Fabie, tak...

Nyní mám tedy 1din Pioneer 700BT, který stál asi 8tis a kterého bych se na druhou stranu nerad nadobro zbavoval...)Pôvodne som si zakupil podobné 2dinové rádio.Plusom bolo veľa vstavaných funkcií(BThandsfree,prehrávanie množstva rôznych formátov AVsúborov.....atd).Veľmi ma však sklamal nekvalitný display nepresné dotykové ovládanie,hnusné menu a hlavne ma rozčuľovala zmatená splupráca medzi AV a navigačnou časťou.Bol som rád,že som sa s predávajúcim dohodol na vrátení vačšej časti peňazí.

Zatím moc díky a příjemnou neděli!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

ahojte, ak mozem poradit ohladne radii do Octavie ci inych modelov, pozrite si stranku www.hcaudio.sk.

Maju tam vela modelou, a aj konkretne do OII, ktore mam aj ja a som naprosto spokojny.

Ide mi aj ovladanie na volante, bluetooth, navigacia...proste komplet, a sadlo tam to radio ako rit na serbel...ako sa hovori. Bez akych kolvek ramikov dookola. Tak isto aj napojenie konektora je robene na original skodovacky konektor.

Vrelo odporucam.

Miro

Zdravím všechny svědomité přispivatele,

stále mě láká pořídit do své OII radio typu 2din, dvd, atd.

Na stránkách uvedených v nějakém jiném tématu jsem našel (určitě čínský) produkt

HIFIMAX HM-7009GD-T za 15600,- (http://www.hifiauto.eu/product.php?id_product=132).

Existuje asi podobných produktů velká spousta, tento byl na netu alespoň nafocen i zezadu...

Na stránkách http://www.hifimax.net/proinfo.asp?ArticleID=539 záložka Photo gallery jsou snímky ještě názornější...

Neměli byste někdo čistě náhodou konkrétní zkušenosti?

Zajímalo by mě zejména:

- možnost připojení EXTERNÍHO mikrofonu do sloupku (jednou jsem měl 1din Sony s vestavěným mic někde pod panelem a neslyšel mě nikdo...)

- možnost jmenného spárování telefonu a autom. spojování při aktivovaném BT v tel

- mapové podklady navigace a vůbec navigační základ

- zel.podsvícení

- jak je ošetřeno sledování obrazu za jízdy a bezpečnost

- kam se umisťují TV a GPS antény

- kvalita poslechu CD, MP3 apod (mám zatím z mých dosavadních zkušeností pocit, že obecně zvuk v OII je horší než v mé bývalé Fabii. Tam jsem měl obyč radio Sony 410 s USB a poslech byl perfektní. Nyní v OII jsem vyndal Stream, pocitově se to zlepšilo, ale stále, když přesednu ke kolegovi do té Fabie, tak...

Nyní mám tedy 1din Pioneer 700BT, který stál asi 8tis a kterého bych se na druhou stranu nerad nadobro zbavoval...)

Zatím moc díky a příjemnou neděli!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Columbus je Columbus... jednoznačně.... čínu nebrat..

Zdravím,

měli jste pravdu: Columbus je columbus. Z kraje ledna jsem si udělal radost a opravdu to byl pěkný měsíc a já si užíval všech jeho předností, jednoduchosti a přehlednosti. Bohužel vše je minulostí, ve čtvrtek mi ho ukradli... Takže do smíchu mi není. GPS anténu jsem měl pod palubkou, přes černá skla není vidět dovnitř a přitom jako by na to měli nějaké hledačky, či co... ani nerozbili okno ani zámek, prostě to sprostě za pár desítek vteřin ukradli jako by nic, za bílého dne, ve dvě odpoledne...

Nikomu to nepřeju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

měli jste pravdu: Columbus je columbus. Z kraje ledna jsem si udělal radost a opravdu to byl pěkný měsíc a já si užíval všech jeho předností, jednoduchosti a přehlednosti. Bohužel vše je minulostí, ve čtvrtek mi ho ukradli... Takže do smíchu mi není. GPS anténu jsem měl pod palubkou, přes černá skla není vidět dovnitř a přitom jako by na to měli nějaké hledačky, či co... ani nerozbili okno ani zámek, prostě to sprostě za pár desítek vteřin ukradli jako by nic, za bílého dne, ve dvě odpoledne...

Nikomu to nepřeju!

Tady bych se chtěl zeptat jak toto pak hradila pojišťovna, případně zda má někdo podobnou zkušenost (pokud ty havarijní pojištění nemáš). Byl nějaký důkaz o tom že to někdo ukradl nebo to uznali prostě jen tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tady bych se chtěl zeptat jak toto pak hradila pojišťovna, případně zda má někdo podobnou zkušenost (pokud ty havarijní pojištění nemáš). Byl nějaký důkaz o tom že to někdo ukradl nebo to uznali prostě jen tak?

Zdravím.

Tedy dopadlo to tak, že jsem měl z havarijní pojistky nárok na autorádio v ceně rádia původního - tedy Stream. Tento Stream jsem měl naštěstí součástí základní výbavy, tudíž bylo obsaženo v ceně vozu, tedy předmětem pojištění. Pokud by to byla extra výbava na přání, pojištěné by nebylo. Problém nastal, když jsem v autorizovaném servisu požadoval Stream. Dlouhodobě vůbec není ke koupi a není žádná adpovídající náhrada - Swing má prý úplně jiné zapojení, Audience stojí o 10t. více. Takže jsem věc vyřešil nákupem 1DIN rádia, jehož přední panel nosím domů... Raději na celou událost raději zapomínám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...