Přejít na obsah

O1 Bordel v intercooleri


Jessy

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Taky bych rád věděl jaýkm způsobem cooler vyčistit. Mám v něm olej (ne nijak moc ale něco tam je), tak bych ho rád vyčistil. Bude nějak vadit prolít ho techničákem nebo něčím podobným a pak vyfoukat kompresorem? Žebra z venku properu vapkou, popřípadě opatrně vydloubu kamínky apod. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych rád věděl jaýkm způsobem cooler vyčistit. Mám v něm olej (ne nijak moc ale něco tam je), tak bych ho rád vyčistil. Bude nějak vadit prolít ho techničákem nebo něčím podobným a pak vyfoukat kompresorem? Žebra z venku properu vapkou, popřípadě opatrně vydloubu kamínky apod. lol

Já ho čistil tech.benálem,dvakrát po litru,profoukal a ještě jsem to dal na slunko pořádně vyschnout,zrovna bylo venku 30st,tak za chvilku to bylo ok.čistil jsem všechno,jak koler,tak hadice i ten černej plast

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten olej tam bude zase tomu se neubráníte nikdo a hadice budou také zaolejované to dané únikem oleje přes turbo.Ale ten písek!!! Odkud se tam vzal?Jedině tím že tam někdo namontoval už špinavej chladič i s pískem protože kdyby proběhl turbem tak by asi nevydrželo.A pokud by byla nějaká netěsnost na hadicích nebo i na chladiči tak by vám to nejelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...
V 8. 10. 2009 na 10:39, mysko napsal:

Ak som spravne pochopil tak ty si vybral ten piesok zvnutra IC? Ked sa pytas na polohu filtra. Nie ze vonku medzi rebrami?

A to Ti nevadi ked vnutri bol piesok? Urcite to nie je normalne. Nemas ho deravý? Alebo netesnost na potrubi niekde?

 

Sorry za trochu oneskorenú odpoveď (po 10-tich rokoch :) , ale dostalo sa to ku mne až teraz...

Veď práve že mi to prišlo divné, za vzduch. filtrom som totiž niečo také nečakal, ale hadice boli

v poriadku a ani cooler nebol deravý. No auto bolo po búračke na pravú stranu, tak možno to tam dali

z iného vozu, ktorý s tým mal problém, inak si to neviem vysvetliť.

V každom prípade som to vyčistil benzínom, ale šlo by to aj liehom, no acetón by som moc nedoporučoval, ten je už asi moc agresívny (mohol by poškodiť tesnenia a možno aj umelé časti).

Ak to niekto robil vodou, nevadí, len to bude asi dlhšie schnúť...

Keby sa ten piesok dostal do turba, tak by sme si asi užili kopec srandy... :)

Editováno: , autor: Jessy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...