Přejít na obsah

bojler

Doporučené příspěvky

To tak bývá, pošle se papír s nástřelem výbavy (která se často mění) a v kolonce cena je "bude upřesněno později". Jinak k těm motorům - já bych se vůbec nedivil, kdyby byl jenom jeden a stará 1.6/75kW. Bude to laciná varianta a když se člověk podívá na verzi Prima - co tak ještě odebrat a čím to odlišit...

Ještě jedna poznámka - když se tahle verze představí za necelý měsíc v Moskvě, bude to opravdu trvat až do ledna, než se dostane do prodeje? Uvidíme, prej se nakonec prodlouží o něco výroba Touru kvůli zvýšenému zájmu. Pak je ale otázka, proč by byl Tour tak brzo vyřazenej z nabídky u nás, když se i přes postupné uklidnění poptávky pořád ještě obstojně prodával.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V novém ceníku 1,9TDi nějak nevidím a normální nabídka mi ukazuje nezvýhodněnou cenu

Ještě mám dotaz, na Primu či Clasika se již nedá dodatečně objednat tempomat? V nabídce příslušenství je u této položky uvedeno pro vozy do KW22/2010.

S novým MR totiž nabíhá nový podvolantový modul a ten již nemá výměnné páčky, takže si myslím, že to bude ten důvod.

Editováno: , autor: Jirka_Sd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.9TDI v novém ceníku jepořád včetně verzí s AP a 4x4, výběh je 36KT. Akce Edition CZ se na tuhle motorizaci nevztahuje, 1.6TDI (a 2.0TDI) byla nedávno o 16 000Kč zlevněná a stojí mimo akci stejně jako staré PD motory.

Jak už jsem napsal, na auta mimo Edition CZ by měly být stejně jako jindy vypsané podpory, aby to prodejcům nezhnilo na dvorech. Jak velké jsou přesně na kterou motorizaci a výbavu, to zjištěno nemám. Je to ale pár kusů, skladové jsou např. jenom pár kusů Classic, pár kusů Elegance 1.2 a 1.4TSI a všehovšudy asi 90ks 1.9TDI PD všech stupňů výbav..

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jenom připomenutí:

  • výběh 1.9TDI PD/77kW pro OCTAVIU včetně AP a 4x4 je cca 36. týden
  • výběh 1.9TDI PD/77kW pro SUPERB je cca 38. týden
  • náběh kombinace 4x4 s DSG pro OCTAVIU vcetne SCOUTA a SUPERB vcetne combi s motorem 20.TDI/103kW cca 45. týden
  • ve stejný týden by se měl objevit i ekologistický terénní vůz a nová generace ekologistické pravdolásky v provedení vyšší střední

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tak bývá, pošle se papír s nástřelem výbavy (která se často mění) a v kolonce cena je "bude upřesněno později". Jinak k těm motorům - já bych se vůbec nedivil, kdyby byl jenom jeden a stará 1.6/75kW. Bude to laciná varianta a když se člověk podívá na verzi Prima - co tak ještě odebrat a čím to odlišit...

Ještě jedna poznámka - když se tahle verze představí za necelý měsíc v Moskvě, bude to opravdu trvat až do ledna, než se dostane do prodeje? Uvidíme, prej se nakonec prodlouží o něco výroba Touru kvůli zvýšenému zájmu. Pak je ale otázka, proč by byl Tour tak brzo vyřazenej z nabídky u nás, když se i přes postupné uklidnění poptávky pořád ještě obstojně prodával.

Dle SM si nemame delat plane nadeje. To co bude v Moskve pry nesplnuje EURO5 a v Evrope se z toho duvodu snad prodavat vubec nebude.

EDIT: taky bych mohl cist vedlejsi tema, kde se hovori ze ten motor normu splnuje, ze :)

Editováno: , autor: NiceOne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak se dalo čekat, 1.6TDI CR/77kW v Superbu bude za stejnou cenu jako 1.9TDI PD/77kW (o 20 000Kč dražší než 1.4TSI/92kW a nově bude dostupný i pro combi (mimo verze Exclusive u obou karoserií).

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslim, že bude ještě hůř. Vemte si, že před deseti rokama stála Fabia holý základ 279 900Kč. Dneska stojí včetně s ABS a jedním airbagem navíc 199 900Kč. S bočníma airbagama, centrálním zamykáním, Climaticem a dalšíma drobnostma je to za 229 900Kč. Šetřit se prostě musí, no. A to buďme rádi, že konkurence u nás ceny aut stlačila šíleným způsobem. Koupit si s manuálem Fabiu za 360 tisíc, to by mě pak štvalo o hodně víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slovensko je hodně levné u dražších verzí OII - RS se tam dá ceníkově koupit v přepočtu asi za 575 tis. Kč. U té Fabie je to ve většině případů nastejno, ale mají tam právě malý příplatek za silnější TSI, to je pravda. Záleží na konkrétní výbavě, modelu apod.

Máš nějaký reference co se týče procentních slev u jednotlivých modelů nebo ochoty slováků "prodávat? Přecejenom Polsko je jazykově už trochu vzdálené a ceny co jsem se díval tak jsou povětšinou na stejný brdo. Jak u čeho.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabie DSG combi při stejné konfiguraci v čr 400t a na SK 370t a např. prodejna Galimex v Žilině sleva 10% a v čr asi 10% na fabku nedostanu. Uvidím, řešit to budu asi příští rok ted jen sonduji :-) Jinak pokud bych se rozhodl pro dovoz tak bych to bral asi z SK to polsko mě taky trochu odrazuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akce při leasingu ŠkoFin tentokrát na více obměn:

  • Fabia, Roomster, Octavia a Octavia Tour za nízké až nulové úročení
  • Fabia a Roomster navíc se sadou kompletních zimních kol a prodlouženou zárukou na 4 roky /60 000 km zdarma
  • Yeti a Superb s nízkým úrokem

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tabulka úrokových sazeb leasingu Edition:

post-14317-067120200 1283802492_thumb.jp

Ještě si dovolím takovou malou úvahu - Fabia má už druhý měsíc po sobě i přes facelift velmi slabé prodeje zhruba na úrovni 1000 kusů. Roomster pak pod 150ti kusy. Určitě mají vliv dlouhé lhůty na TSI, ale zase ne takový, aby byly prodeje skoro poloviční. Přijde nějaká akce na podporu krom výš popsaného leasingu?

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modelový rok začíná běžně 22KT a další změny bývají většinou o půl roku později 45KT. Půl roku dopředu se možná něco bude vědět, ale asi ne jistě. Dyť o FIIRS se ještě měsíc před představením říkalo prodejcům o motoru 1.4TSI/125kW..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...