Přejít na obsah

bojler

Doporučené příspěvky

@_Denis_To jak zdražuje koncern, tak zdražují všichni. Rozdíl mezi prémií a třeba právě Škodou ve srovnatelných výbavách bude vždycky a nebude to "pár peněz", jak píšeš. To bychom v těch prémiích jinak jezdili všichni, ne?

 

Doporučuji každému věnovat 3 minuty Vašeho času mrknout na https://youtu.be/66Sfm9tKas8?t=1863

Zejména v části, kde srovnává ceny: čas 31:03. Komentuje přesně názor lidí, co tvrdí milion za Superba, milion za Passata, to bych nikdy nedal, za ty peníze mám prémii ve stejné výbavě. No nemáš, fakt ne...

 

Editováno: , autor: Rapid1.0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem Supa v první polovině února, dodání začátek června. Dnes už bych za podobnou konfiguraci zaplatil o více něž 40k víc a čekal násobně déle. Navíc se změnila nabídka barev interiéru, nedá se objednat například barva bílá Candy a je dražší příslušenství - třeba rezerva.
Tohle zdražení je od března druhé plošné. Jsem zvědav, kde budou ceny začátkem příštího roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby byl EU lid donucen kupovat elektrowageny, musíme uměle zdražit ropawageny :-) No a vzhledem k tomu, že koncern vše vsadil na elektro, normální embasoauto, tedy cenově přijatelné embéčko, už si člověk v brzké době nekoupí ... Kokodák, mimo sociálních výbav (pokud nechci holokokodáka, jsem tam za minimálně za 1,1 mega, spíše za 1.5 mega) je dnes na stejné cenové úrovni jako Enyaq ... New fábca, pokud člověk nakonfiguruje, aby byla použitelná (dobrá, jsem mlsnej, takže vše co tam jde), 600t ... a časem bude jen hůř ... jen mě připadá, že u konkurence jsou ty ceny nějak přijatelnější ... ale holt trh ukáže, kam až jde zajít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, nevíte prosím někdo jak je to teď s nějakou akcí v srpnu? Ještě v červenci byla letní akce na vybrané modely - např. Karoq, byla tam 30 tis sleva za výkup atd. Pokračuje ta akce i v srpnu? Nikde jsem nic nedohledal. Zajímá mě zejména Karoq a nová Octavia. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rapid 1.0 je to tak. Já jsem auto raději nechal Áčkum, dostal jsem mnohem víc než byl odhad na výkup v autosalonu, pro auto si přijel chlapík a večer jsem měl peníze na účtu. Nechci dělat někomu reklamu, moje auto mají teď na webu o třetinu dráž, než byl výkup, ale protiúčet se dnes opravdu asi moc nevyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám rozumím, ale neptal jsem se na to jestli to je výhodné nebo není. 😉 Tohle je dost individualní. 
Můj dotaz je na to, jestli ta letní akce, která byla v červenci na fabii, kamiq, karoq platí i teď v srpnu, případně jestli je nějaká akce nová? Akce, která by se týkala Karoqu nebo Octavie. A vím, že na Ocatvii zatím nic nebylo. Proto se ptám jestli náhodou něco nebude. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Zkusím poptat jakmile budu zpět v ČR. Je fakt, že jsem to měl rozjednané od cca 27.7., ale už jsem to nestihl a bláhově jsem si myslel, že ta akce bude pokračovat. Případně se poohlédnu po předváděčkách, ročních kusech atd. Ale nové je nové. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akce skončily, protože defacto v současné době není potřeba lákat kupující. ŠA bude ráda, když uspokojí současnou poptávku.

”Nové je nové…” … v současné situaci je otázka, jestli lze vozidlo, které stojí několik týdnu/měsíců nedodělané někde na letištím betonu či trávě, považovat po dodělání za nové. Podle mě jsou aktuálně lepší skladovky či předváděcí vozy. Ty však také zdražují…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si u trade-in bonusu v roce 2018 mohl prodat auto sám, akorát se to muselo prohnat přes prodejce, tzn. že já jsem prodal auto prodejci a ten to hned prodal dále kupujícímu. Celý prodej proběhl v salonu. Chtěli za to to 2000 Kč za přepis ale o ty jsem stejně zvednul cenu auta v inzerátu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tu již někdo psal. Vzhledem k tomu, že ŠA všude vykládá, jak je SUPER vozidlo servisovat v autorizovaných servisech, neboť se tím zvyšuje jeho hodnota kvůli známe historie při výkupu a blablablabla…

V salonu, kde jsem kupoval svého stávajícího Karoqa za nemálo peněz, jsem chtěl prodat protiúčtem, pravidelně v autorizáku servisovanou, Octavii 3 s čerstvou, ten den provedenou technickou. Šel jsem tam s tím, ze auto je v bezva stavu a chci za něj 200000,-. Nabídli mi 180000,- a bez bonusu na kupované vozidlo, neboť už smlouva byla na nové vozidlo z dealerství podepsána. Odjel jsem pryč a řekl jsem si, že zkusím AAA. Po 2 hodinách v AAA jsme si plácli za 215000,-  Tolik asi k výkupu ve Škoda Plus a Trade-in bonusu…

Editováno: , autor: PetriCZECH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V době kdy jsme kupoval FIII šel bonus zařídit ikdyž auto nebylo psané na kupujícího a ani nemuselo změnit majitele, teď je doba taková, že oni prodat nepotřebují, když ani nestíhají vyrábět (resp. už nestačí kapacita na odstavných parkovištích)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, PetriCZECH napsal:

Jak tu již někdo psal. Vzhledem k tomu, že ŠA všude vykládá, jak je SUPER vozidlo servisovat v autorizovaných servisech, neboť se tím zvyšuje jeho hodnota kvůli známe historie při výkupu a blablablabla…

V salonu, kde jsem kupoval svého stávajícího Karoqa za nemálo peněz, jsem chtěl prodat protiúčtem, pravidelně v autorizáku servisovanou, Octavii 3 s čerstvou, ten den provedenou technickou. Šel jsem tam s tím, ze auto je v bezva stavu a chci za něj 200000,-. Nabídli mi 180000,- a bez bonusu na kupované vozidlo, neboť už smlouva byla na nové vozidlo z dealerství podepsána. Odjel jsem pryč a řekl jsem si, že zkusím AAA. Po 2 hodinách v AAA jsme si plácli za 215000,-  Tolik asi k výkupu ve Škoda Plus a Trade-in bonusu…


To, kde nabidli nejvyssi cenu na ojetinu nema s historii servisu nic spolecneho a s akcnima nabidkama u vubec. Tak to tady laskave nezasirej, ty "nemalo penez".

  • Pozitivní 1
  • Negativní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...