Přejít na obsah

bojler

Doporučené příspěvky

Doplněno snížení cen všech variant OII a OIIC včetně RS a Scoutu o 20 000Kč. Jedinou nesníženou cenou po změně DPH Superb, po zohlednění zvýšení základních cen je sleva u OII mezi 17tis. Kč u Primy a Classicu 1.4 a 1.6 po 13tis. Kč u naftového Scoutu.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuální cenová nabídka na FII Magic, krátká verze

+ hlavové airbagy

+ ESP

+ plnohodnotné rezervní kolo

+ zámek řazení

1,2 51 kW HTP = 268 000,-

1,4 63 kW = 289 900,-

Auto by jezdilo bud pouze na nákupy po Praze, a časem na denní dojíždění do Prahy ze vzdálenosti cca. 30 km a několikrát ročně do Belgie (900 km, 1 osoba) a na delší cesty už mám z HTP trochu strach, jel jsem FII 51 kW Praha - Plzeň a bylo už to dost hlučný nad 120 km/h, jenže zase ta 1,4 není tak vhodná na jízdy po Praze jako HTP.

Asi to risknu a počkám na TSI.

Tak varianta s HTP se dá již sehnat místo 268 tis. za 265 tis. By mě zajímalo, jaké budou ceny po FL.

Editováno: , autor: Pandora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka opět zavedla vybavu junior EASY,cena 199000kč a co ve výbavě Easy chybí, jsou dělená zadní sedadla, příprava pro rádio, funkce denního svícení a výškově stavitelné sedadlo řidiče,zadní plato.Ještě že nechali aspoň posilovač a ABS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka opět zavedla vybavu junior EASY,cena 199000kč a co ve výbavě Easy chybí, jsou dělená zadní sedadla, příprava pro rádio, funkce denního svícení a výškově stavitelné sedadlo řidiče,zadní plato.Ještě že nechali aspoň posilovač a ABS.

a nechali tam aspon sedacky s tema bocnima pytlema lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka opět zavedla vybavu junior EASY,cena 199000kč a co ve výbavě Easy chybí, jsou dělená zadní sedadla, příprava pro rádio, funkce denního svícení a výškově stavitelné sedadlo řidiče,zadní plato.Ještě že nechali aspoň posilovač a ABS.

O pár příspěvků výš a v prvním příspěvku je kompletní seznam rozdílů oproti Classicu. Ta dnešní výbava Easy navazuje hlavně na Easy z první generace, která byla mezi Juniorem a Classicem, je fakticky totožná ze základní výbavou Fabia zrušenou v listopadu 08 po ukončení E08.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný packet jsem nechtěl, poptávka byla tak, je zde napsáno.

Magic nemá v základu litá kola, objednával bys teda litou rezervu k ostatním ocelovým diskům.

EDIT: jo jám sem se přehlídl, spletl sem si to s plnohodnotnou litou rezervou..

Jo jinak ty ceny ukazujou, ze podpory sou bez ucasti (pripadne s malou ucasti) dealeru.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se ptej koule.

Já vim o motorech, v tématu FL už byly i obrázky interiéru z loňských výstav, podoba Climatronicu už byla potvrzená. Prej budou jiný pěny sedadel, jinej horní kryt palubky pod sklem, nebude chlazená schránka spolujezdce, rádia předpokládám stejný jako u ostatních modelů atd. atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme tam byli v sobotu ve skodovce a den pred tim tam jeste nebyla, konfigurator chekujeme porad :) jinak nakonec sleva od prodejce bude cca 60tis a 1.2TSI je jen o 6000,- drzasi nez 1.6MPI, ale oproti 1.6MPI splnuje EU5 ma nizsi CO2 i spotrebu cca 1L, vykon vyssi o 2Kw a asi o 30Nm vyssi kroutak tak uvidime no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme tam byli v sobotu ve skodovce a den pred tim tam jeste nebyla, konfigurator chekujeme porad :) jinak nakonec sleva od prodejce bude cca 60tis a 1.2TSI je jen o 6000,- drzasi nez 1.6MPI, ale oproti 1.6MPI splnuje EU5 ma nizsi CO2 i spotrebu cca 1L, vykon vyssi o 2Kw a asi o 30Nm vyssi kroutak tak uvidime no :)

A zapomínáš na šestikvalt. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vim. Kdybys měl nějaký informace o nějakých masivních SP, tak neváhej a zařadíme na seznam :) Já sem se docela divil, protože už teď na skladě skoro nic není a podle mých info jsou podpory krom Y stejný na výrobu i sklad. Mizely hlavně FII Elegance, Sport, Sportline a dokonce i R Comfort, Sport nebo Scout (který sou teď oproti Duu hodně nevýhodný).Nebo že by po snížení cen tak hly prodeje...

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...