Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Vloženo (upraveno)

Prdele, tohle vedet o neco driv.. :D 

Maji to k dispozici dealeri uz ted, nebo az za nejakou dobu?

Editováno na M_ike

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Fabia a Fabia Combi s motorizacemi 44 a 55kW oficiálně sleva 30 000Kč.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od Wuru
        Dobrý den,

mám Fabii II (2008) a dnes jsem bohužel po víkendu přišel k autu, kde jsem od pátku nechal v zásuvce zapalovače bluetooth handsfree (Trust Lega 2 in 1) a baterie byla vybitá - na kabely. Snažil jsem se najít nějaký návod, jak jednoduše a pokud možno vlastními silami napojit zásuvku zapalovače tak, aby byla tato pod proudem pouze po vsunutí klíče. Jinými slovy, aby zásuvka zapalovače po opuštění auta (vyndání klíčů) přestala nabíjet / fungovat.

Děkuji mockrát předem za rady a omlouvám se za možný hloupý dotaz.

Děkuji!
      • Od Jan R.
        Jsem se dnes v meziřečí ptal v jednom salonu a na auto za 457tis do výroby dají slevu 3% + koberce, povinná výbava, přihlášení. Při úvěru další bonus.
        Na auto, co bude na trhu až za 3 měsíce slušný. Prý ví o autosalonu, co neplní kvóty a tam za -7%, jméno pochopitelně neřekl, prý si člověk musí objet Prahu.
      • Od PYROMAN_SVK
        Predam Skoda octavia I 2001 1.8T 110kW
        kupovane 17.2.2017 malo 239 200km teraz ma 248xxx mechanik co mi robil nejake veci mi povedal ze to auto ma urcite nabehane viac. o kolko viac netusim
        STK/EK platna do 27/08/2020
        nove kotuce vzadu. menene pred technickou. bude treba na nom urobit vyfuk a mozno i nova bateria tusim ma 7 rokov. auta ma samozrejme pokrocilu hrzdu na prahoch zo spodu, vzadu na kufri i vodicove dvere v rohu. jazdim na nom kazdy druhy den do prace. vsetky investicie a vymeny su zapisane v zapisniku kde zapisoval vymeny aj predchadzajuci majitel.
        auto sa nachadza v Bratislave Slovensko. v pripade dohody musim ist prepisat do SV. 
        cena: 1000e
        pri rychlom a bezproblemovom jednani dohoda na cene mozna telefon nezverejnum piste mi prosim spravu.

chcel som dat inzerat aj na slovenske skodaforum ale zda sa ze medzicasom zakapalo. fotky v albume na google https://photos.app.goo.gl/dBpjc7GNYTXyiPMr6
      • Od LiveBomb
        Koupím ALU Braga ( 5E0071498P HA7), Možno s letními pneu, pouze nové.
      • Od M Zoul
        Mám na prodej věci a ND z mé Octavie II facelift. Jedná se o díly které mi zbývají po úpravách a už dochází místo.
        Ceny jsou uvedeny u každé věci. V případě zájmu o něco, klidně piště. Po dohodě možné předání na trase Jablonec nad Nisou, Mnichovo Hradiště a Mladá Boleslav.