Přejít na obsah

bojler

Doporučené příspěvky

Nevim, jestli je to chyba nebo změna - v R teď rodiče nedostali takovou tu připínací schránku na boční stranu kufru. Každopádně ty sítě jsou mnohem lepší.

Fabia Magic Zelená Májová:

img880.jpg

Pandora: dáš si tam ten balíček s kolama a bílou střechou? Jdou tam dat i jiný kola než Antaresy?

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky bohužel nemám, jenom nekvalitní z mobilu.

Jinak co se tak dívám, tak se dají sehnat u prodejců nejenom zelené Májové, ale třeba i Sahara, Agave, Cayenne, červená Vulkan, zelená Cosmic apod. Otázka ale je, jestli můžou objednávat tyhle barvy běžně do výroby..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pandora: dáš si tam ten balíček s kolama a bílou střechou? Jdou tam dat i jiný kola než Antaresy?

V práci jsem teď dostal FII Ambiente 51 kW s tím inovovaným tříválcem a musím říci, že zvukem motoru jsem zklamán, sice už nemá takový pištivý zvuk, ale při akceleraci je zvuk strašně rachtavý a hlučný.

Je to škoda, myslel jsem, že to bude tišší. 1,4 16V je tišší, ale zase se musí více točit, přitom mě baví jezdit kolem 2 500 ot. takže asi nezbývá než čekat, jak bude vypadat cena 1,2 TSI ve FII.

Editováno: , autor: Pandora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pandora: dáš si tam ten balíček s kolama a bílou střechou? Jdou tam dat i jiný kola než Antaresy?

V práci jsem teď dostal FII Ambiente 51 kW s tím inovovaným tříválcem a musím říci, že zvukem motoru jsem zklamán, sice už nemá takový pištivý zvuk, ale při akceleraci je zvuk strašně rachtavý a hlučný.

Je to škoda, myslel jsem, že to bude tišší. 1,4 16V je tišší, ale zase se musí více točit, přitom mě baví jezdit kolem 2 500 ot. takže asi nezbývá než čekat, jak bude vypadat cena 1,2 TSI ve FII.

Myslím že u ostatních koncernových aut je rozdíl plus cca 10.000,- proti 1.6. To beru jako rozumný příplatek, kór když je tam šestikvalt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nevim jeslti je to chyba, ale uz sem videl v nabidce prodejce i OII 1.4TSI s barvou bezova sahara nebo hneda marrone. Kdyby mel nekdo moznost ty novy barvy vyfotit, tak by me docela zajimalo jak vypadaji. Zatim se podarilo ulovit jenom Majovou a Limette, pripadne barvy, ktery se davaly driv.

Pokud se strejda google neplete, barva cervena apollo se davala na favorita nekdy kolem r. 1990, ale nevim to jiste..

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Sak sem to taky sam vybiral :wub: (Pro pripadne navstevniky z garaze snad jenom dodam, ze moje doporuceni byl Golf...) Kdyz sem obe dve auta postavil vedle sebe, tak rosso brunello vypada zepredu sirsi, z boku vic krabicovatejsi. U corridy jsou totiz vetsi kontrasty mezi cernejma prvkama, oknama. Posledne sem ho videl hodne zasranyho od spiny a ta barva pak vypada jako skoro cerna. Je to neco jako Arctic nebo Storm, ty imho taky meni barvy podle stupne zaspineni.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám smutnou zprávu pro lidi, kteří zrovna objednali FII nebo R.. od 1.1. bude hlavně u R docela rallye v podobě prodejních podpor, .. Uvedu jenom orientační čísla, později upřesním a doplním. Po vzoru G_C i já nezaručuju, že v částkách není úmyslně chyba pro případné ztrapnění pisálků a nebo třeba sumy můžou být (ne)vynásobeny nějakým koeficientem.

Fabia - 12-24 tis. benzinové motory, 36-48 tis. nafta, na akční pakety (Plus, Magic..) a karoserii Combi jsou podpory o něco nižší

Roomster - 1.2 16 tis., 1.4 a 1.6 - 32 tis. atd.

Jak už jsem psal do jiného tématu - je možné si objednat všechny modely v barvách pro flotily..

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Tour Trumf i po Novem roce, zatim neni znam konec akce. Zmena DPH se projevi, ceny v ceniku se zvysi o cca zaokrouhleny procento. Ty slevy na FII/R o kterych sem mluvil se tykaji skladovych vozu i zadanych do vyroby, rozdil by nemel byt.

EDIT: co byste řekli u FII hatchbacku slevám 12k/16k (HTP/1.4 a 1.6, s paketem Plus/Magic, benziny) a 20/24 tis. (na auta bez akcnich paketu, benziny), u nafty 40/48k (s paketem/bez paketu) a pro combi vsechny z uvadenych castech o 4k nizsi? A nebo treba 16k na R 1.2, 32k na R 1.4/1.6 a pro naftu 48k? Líbilo by se to? Nezaručuju schválně přesnost a (ne)aplikování nějakého koeficientu...

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají je od 7.12., co dostaneš nevim. Já byl teď kvůli jiné věci u tří po Praze a u všech z nich je to v pozici "není to veřejné, dáme jenom když budeme muset". Takže se nenechat odbýt řečma "pouze na skladové vozy", "jen bez jiných balíčků" a s klidem říct, že máš informace. Na Jarově dokonce zapíral, že by to bylo na vozy do výroby a že prej se to nedá kombinovat si jinejma balíčkama (např. Ambiente Plus, ...), což je logicky blbost. Nevím jiste, jak je to u Magicu, Dua a R Style Plus 1.4, ale co sem viděl, tak na ty klasický balíčky Plus za 10k slevy budou určitě. A podle mě i na ty ostatní. Během příštího týdne bych snad měl mít detailní info. Akce bude platit na vozy fakturované od 1.1. a výš uvedené slevy jsou bez DPH. Při vyjednávání je potřeba mít na paměti taky zvýšení DPH na 20%, ceníkové ceny se o to procento zvýší.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsou v konfigurátoru už nové ceny s 20% DPH. Aktuální ceníková cena na FII Combi je o 5k nižší než na podzim, tzn. příplatek oproti hatchbacku 10k (oproti normálu polovina). Víc jsem toho zatím narychlo nepostřehl, večer upravím celkovej přehled.

EDIT: o procento byly upraveny i dražší výbavy, např. metalíza u FII/R/OI je o 100Kč dražší

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...