Přejít na obsah

bojler

Doporučené příspěvky

Jestli někdo našel toto téma, tak já po půl roce hledání ano a máme tady drobnou novinku pro Yetiho Monte Carlo. Po vyřazení barevných střech z nabídky přichází měkké popostrčení i pro zájemce o výbavu MC. Nově není černá střecha v základu a je k dispozici za příplatek 4 000Kč. O stejnou částku pak Yeti MC zlevnil, takže nula od nuly pojde a výsledkem je možnost volby - buď bez barevné střechy s úsporou 4 000Kč a nebo s barevnou za stejnýc podmínek jako dřív.

Nejedná se tedy o zlevnění jako takové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Bude tomu 7 let, co se snažím pomáhat lidem vyznat se v cenotvorbě Škody, slevách, změnách cen, výbav a modelových roků. Je to takový vedlejší produkt k koníčku provozovaném od roku 1999. Rád bych poděkoval řadě lidí ať už přímo ze Škody, jejich prodejců a dalších lidí napojených na Škodu, kteří mě zásobovali a zásobují. Stejně tak bych se rád omluvil za občasné žertíky, když jsem si schválně některé věcil vymyslel a "renomovoaní motorističtí novináři" opisovali i zjevné nesmysly. Občas přišly i blbé kecy neználků, ale v mnohem větší míře přicházelo poděkování.

V tomto týdnu jsem dostal BAN. Dovolil jsme si opravovat moderátora, který na jedné straně z operuje s výroky "myslím", ale sám mě označuje na šiřitele spekulací a honění příspěvků v oblasti slev na nová auta. Obratem přišel 30. srpna trest na jednu směnu, a to za příspěvek z počátku srpna (5.8.). Po důkladné úvaze  jsem došel k závěru, že v oblasti cenotvorby opravdu nemám tomuto foru co dát a přenechávám tímto žezlo povolanějším. SZ mně můžete posílat stále (dokud mně nebude udělen BAN definitivní, protože pak nefungují ani SZ).

P.S. Z vlákna a fora se nestahuju jenom kvůli jednomu přízemnímu BANu, ale i z časových důvodů. :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu se vyjadřovat k BANu, který stál za tvou prvotní úvahou toho nechat, protože jsem u toho nebyl a nevím, co se stalo.
Každopádně budu rád, pokud se toho ujme někdo jiný, asi to stojí čas a je to docela specifické téma, byla by tedy škoda, kdyby zaniklo. Já bych na to čas fakt neměl, ale kdyby někdo ano, všichni budeme rádi za pokračování, bylo to přehledné a člověk se dozvěděl věci, které by jinde zjišťoval jen těžko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 9. 2016 at 14:28, bojler napsal:

V tomto týdnu jsem dostal BAN. Dovolil jsme si opravovat moderátora, který na jedné straně z operuje s výroky "myslím", ale sám mě označuje na šiřitele spekulací a honění příspěvků v oblasti slev na nová auta. Obratem přišel 30. srpna trest na jednu směnu, a to za příspěvek z počátku srpna (5.8.).

který moderátor to byl? 

za který/ které příspěvky?

to chci vysvětlit, protože a jelikož, tady jsou dalece jiní a "lepší" "experti" kteří ten ba měli mít už dávno a nemají ho...  takže, moderátore?... 

 

jinak, bojlere, díky, některé z tvých info mně dopomohli ke koupi MC fabky :-) ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak jsem se teď dozvěděl, že

"v souvislosti s výběhem předfaceliftové verze Octavie A7 v únoru 2017 a s tím souvisejícím naplněním kvót v provedení Octavia RS230 (5E*6T) jsme nuceni s okamžitou platností zastavit příjem objednávek tohoto derivátu. Kompletní informace ohledně výběhu modelu Octavie budou dostupné v nejbližších dnech."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Produktová informace 13/16

1) Produktové změny ke kalendářnímu týdnu 45/2016- modely Citigo (NF), Fabia (NJ), Rapid (NH), Yeti (5l), Superb (3V)

- redukce nabídky motorizací pro citigo, fabia, superb; -vyhřívané zadní sedačky pro rapid; -redukce potahů pro yeti; -změna výbavového stupěn active a paketu active plus pro superb; -vyhřívaný volant pro superb

2) Cenové změny

3) Model Yeti Trumf (Yeti, Yeti Outdoor)

- od 16.09.2016 je možné objednávat akční model Yeti Trumf (5L12**) a Yeti Trumf Outdoor (5L2A**); -začátek výroby KT01/2017, konec výroby KT35/2017; -motorizace 1.2TSI81kW MP i DSG, 1.4TSI92kW MP i DSG, 2.0TDI81kW MP 4x2 i 4x4; -základní výbava modelu obsahuje rozšířený základní výbavový stupeň Active v rámci nového modelového roku a na přání je dostupný paket Trumf PLUS (Well), jiné mimořádné výbavy nebudou pro tento model dostupné. -doporučená prodejní cena 81kW TSI MP 399900,-.

4) Ukončení výbavového stupně Active (Yeti, Yeti Outdoor)

5) Ukončení objednávání modelu Octavia RS230

 

Cenové změny pro vybrané modely (základní ceny)

Yeti (5L)- změna ceny vybraných mimořádných výbav

Superb (3V)- změna ceny Active (+13.000,-), Ambition/Style (+10.000,-), LK (+11.000,-); změna ceny TSI (+2.000,-), TDI (+4.000,-); změna ceny vybraných mimořádných výbav (+4.000,-); od 07.11.2016

Yeti (5L)- metalická barva (+600,-), černá střecha pro monte carlo (+2.300,-), light and rain assist (+200,-), tažné zařízení (+300,-), vyhřívání předních sedadel (+300,-), vyhřívané čelní sklo (+500,-), sunset (+200,-), alarm (+400,-), kessy (+300,-), kessy+alarm (+700,-), ambition plus (+100,-), monte carlo plus (+100,-), style plus (+100,-)

Superb (3V)- paket style advance (+700,-), adaptivní tempomat do 210km/h s omezovačem rychlosti )+500,-)

 

Oběžník prodej 31/16

Instrukce k objednávání modelu octavia

termín výběhu Octavia předfacelift- standardní verze stávajícího provedení je možné objednávat do 27.10.2016 (konec KT43/2016); jednotlivé výbavové deriváty ukončeny v závislosti na naplnění výrobních přídělů pro CZ

termín náběhu Octavia facelift- standardní faceliftované provedení bude možné objednávat od KT44/2017 a jeho výroba bude zahájena v KT6/2017; Octavia RS FL a Octavia Scout FL bude k objednání nejpozději od KT08/2017 (náběh KT14/2017)

Demo vozy 1.pol 2017- k objednání max do 27.11.2016, vyráběny od KT6/2017

Editováno: , autor: jayhawk
add
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...