Přejít na obsah

Flash Ecu motoru 1,8 TSi


cosby

Doporučené příspěvky

Tak jsem se dnes stavil u kamaráda ve Škodovce,něco jsem mu dělal na navi a ze srandy jsme on-line napíchli mého Supa a nechali projet jednotky a ejhle,pro mojí motorizaci byl nový Flash.Takže pokud někdo máte tuto motorizaci,můžete si to nechat přehrát.

Moje stará verze byla 00030 a nová 00050.

Editováno: , autor: cosby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím.Já tedy nepoznal vůbec nic.Měl jsem problém,který jsem myslel že se flashem vyřeší asice,že při studeném motoru mi to na volnoběh škubalo s motorem a při rozjíždění to bylo jako ze starou Š120.Ani ve škodovce na to nepřišli a je to váha vzduchu-přesněji měřič hmotnosti a teploty nasávaného vzduchu.Když jsem dal ze staré dobré TDI nebo ji odpojil,šel motor jako hodinky.

Co se týče spotřeby ve městě,umím se Superbem za 7,4 a taky za 11.Tu samou trasu co jezdím 6km do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím.Já tedy nepoznal vůbec nic.Měl jsem problém,který jsem myslel že se flashem vyřeší asice,že při studeném motoru mi to na volnoběh škubalo s motorem a při rozjíždění to bylo jako ze starou Š120.Ani ve škodovce na to nepřišli a je to váha vzduchu-přesněji měřič hmotnosti a teploty nasávaného vzduchu.Když jsem dal ze staré dobré TDI nebo ji odpojil,šel motor jako hodinky.

Co se týče spotřeby ve městě,umím se Superbem za 7,4 a taky za 11.Tu samou trasu co jezdím 6km do práce.

Cosby tohle mě zajímá. Mám ten samý problém. Po startu motor škube a přenáší se to do celého vozu a i to rozjíždění je takové zvláštní. Co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...