Přejít na obsah

Cvaknutie pri rozjazde


MilanF

Doporučené příspěvky

Ahojte,

Fabia Kombi MR2000 1.4MPI 50kw

mam taky zvlastny problem, pri rozjazde z jednotky ked pustam spojku trochu agresivnejsie (rychly odjazd z krizovatky a pod), niekde ako keby v stredovom tuneli, viac doprava v predu, (mozno v prevodovke, neviem) sa ozve take kovove lupnutie, tupe. Nestava sa to uz pri akceleracii na dvojku, ani pri dalsich stupnoch.

Moje podozrenia:

-dal som silentbloky cupra. Fajn vec, ale uz som raz dotahoval predne skrutky na ramenach, lebo bola povolene. Mozu byt vybehane tie silentbloky predne na prednom ramene?

-tvrde silentbloky - ziadne vole v systeme - trpia homokineticke - mozno homokineticky klb? To mi zas nesedi lebo pri inych stupnoch (napr. dvojka naplno) to uz nic necvaka, ani v zakrutach

-nejaky silenblok/ulozenie motora/prevodovky? Pri rozjazde velky napor na ulozenie, ktore je poskodene, prasknute a pod.

-povolene matice poloosy, ale to mi velmi nesedi, mam tam tie nove uz, nie ocelove. NE

Co vy na to?

Servisna historia:

- silentbloky zadne na prednom ramene cupra, kosti, stabilizator upraveny, nove loizka obidve, kotuce, nove matice polosi, snimac natocenia

- auto aj po asi 4 roznych geometriach (4 rozne servisy, original skoda, digitaly same, nove pristroje) stale taha doprava, to neviem poriesit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...