Přejít na obsah

Asi odešel startér


cifelin

Doporučené příspěvky

Zdarec octáváci,mám tenhle problem na mojí octávě 1,6l 55kw r.v. 1997,nechce se jí za studena startovat,kolikrát to chytí až na potřetí.Když startuu,tak starter přestane točit,přestane úplně reagovat a navíc se mi vymažou hodiny a počítadlo denních kilometrů,baterka je ale v pohodě,čim jiným by to mohlo být?Kdybych kupoval nový startér,kolik má mít na tuto motorizaci zubů,myslím že 9,ale nejsem si jist.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec octáváci,mám tenhle problem na mojí octávě 1,6l 55kw r.v. 1997,nechce se jí za studena startovat,kolikrát to chytí až na potřetí.Když startuu,tak starter přestane točit,přestane úplně reagovat a navíc se mi vymažou hodiny a počítadlo denních kilometrů,baterka je ale v pohodě,čim jiným by to mohlo být?Kdybych kupoval nový startér,kolik má mít na tuto motorizaci zubů,myslím že 9,ale nejsem si jist.

Díky.

Dej to na VAG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No najprv by som vyhodil von a rozobral starter az potom by som riesil prip vymenu..Musi Ti dobre tahat stavu z baterky ked ti to resetne budiky. Alebo az do skratu niekde slahne,ale to by potom asi bolo citit nejaky smrad kablov,alebo zo startera. To skor ma velky odber.

ja som nedavno mal vonku svoj,sice silnejsi na Tdi ale vyzeral na svoj vek podla auta,tada 12 rokov. Neviem presne. Rozobral,vycistil,uhliky dost dlhe a nepolamane,teda nevystrbene. Nova vazelina na planetu,zberac vycisteny prelesteny,vsetko vystriekane Kontoxom a pohodicka..

Najhorsie ho bolo dostat von a dnu,lebo sa mi nechcelo dvihat auto a davat dole spodny kryt,takze vsetko len zhora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...