Přejít na obsah

Sondy v motoru Fabia 1,4 MPI 44kw


trek2008

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtel bych se Vas zeptat, jestli v motoru Fabie 1,4 MPI 2002 je vice ruznych sond nebo jen lambda sonda? Byl jsem na STK a technik mi po pripojeni na diagnostiku nahlasil, ze mam v motoru vypalene nejake dve sondy. Ja motorum moc nerozumim, tak by me zajimalo, o cem vlastne mluvil? Mluvil o cene, ze by mela jedna ta sonda stat cca 2500kc. Sviti mi oranzova kontrolka, ktera by mela znacit nejake problemy s exhalacemi a jeste se mi rozsvitilo EPC, ale EPC by mel byt problem brzdoveho spinace, co jsem se tady docetl. Ale nejake problemy s motorem zatim nepozoruji, krome toho, ze mi na volnobeh lehce kolisaji otacky, ale to je asi taky normalni, podle toho, co jsem tady cetl. Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží aký máš typ motora. 2002 ako máš ty, má už pravdepodobne 2 lambda sondy, jednu pred a druhú za katalyzátorom. Treba spraviť poriadnu diagnostiku (VAG) a zistiť ktorá je vadná. Môžu byť aj obe. Keď ti svieti kontrolka motora ale na chode motora nič nie je znať, môžu byť problém emisie - katalyzátor je po smrti.

No a EPC by mal byť brzdový spínač, ale či ti svietia brzdové svetlá, tak to hádam zistíš aj sám.

Btw. koľko máš na tom nabehané?

Editováno: , autor: Lukynoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpoved. Mam najeto cca 110 000km a motor mam 1,4 MPI 44kw. Jinak ty zavady na sondach mi zjistil prave, kdyz jsem byl na STK, ale emise byly bez problemu, az se tomu ten mechanik sam divil, tak nevim. Kazdopadne si asi necham udelat znovu VAG a potom to nejak vyresim. Jinak je mozno vymenit lambdu sondu doma nebo je treba nejaky slozitejsi zakrok? Na ty brzdovky se musim mrknout, at to do me nekdo nenasije zezadu ;) . Diky

Editováno: , autor: trek2008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj, chtel bych se Vas zeptat, jestli v motoru Fabie 1,4 MPI 2002 je vice ruznych sond nebo jen lambda sonda? Byl jsem na STK a technik mi po pripojeni na diagnostiku nahlasil, ze mam v motoru vypalene nejake dve sondy. Ja motorum moc nerozumim, tak by me zajimalo, o cem vlastne mluvil? Mluvil o cene, ze by mela jedna ta sonda stat cca 2500kc. Sviti mi oranzova kontrolka, ktera by mela znacit nejake problemy s exhalacemi a jeste se mi rozsvitilo EPC, ale EPC by mel byt problem brzdoveho spinace, co jsem se tady docetl. Ale nejake problemy s motorem zatim nepozoruji, krome toho, ze mi na volnobeh lehce kolisaji otacky, ale to je asi taky normalni, podle toho, co jsem tady cetl. Diky za odpoved.

zdravím no já mám 1.4 mpi 44kw rv. 2000 a mám jen jednu sondu před katem za katem nemám žádnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím no já mám 1.4 mpi 44kw rv. 2000 a mám jen jednu sondu před katem za katem nemám žádnou

Některej motor má jen jednu. Záleží na označení a hlavně jakou normu emisních limitů ten motor plní. Pokud to je EURO IV tak bys měl mít 2.

Třeba můj motor AZF (EURO IV) má 2 lambda sondy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...