Přejít na obsah

Vzpomínka na posledni letosni sraz - Chabry -Praha-


Sejis

Doporučené příspěvky

.....zdar chlapáci,přesně za měsíc (24.10.09) proběhne patrně letos poslední srázek a to v známých prostorách autokempingu TRIO Chabry Praha 8,tak se ptám,kolik nás dorazí,v jaké supí síle přijedeme :)

uděláme klasický seznam kdo pojede.

vice informaci zde: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=71202

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
zatím žádná sláva pánové a to skoro polovička je s ? zda přijedou ;)

:palec2: :palec2:

Byl jsem dnes u "baby - kořenářky", moji MILÁČCI "čamtaj" speciální čajíček a TEN je tak nechutnej, že raději "hlásí" nástup do "schoole" ! Navíc jsem doplnil zásoby "vaječňáku" a tak synek vidí, že nejsem škrob a bude hlídat malou princeznu. Pomalu strejdo SEJDO otazník "mažu". Bohužel, je tu už 5-10 cm sraček a tak jdu zejstra přezouvat, abych mohl v sobotu do hor na zmrzlé "houbičky" - těším se na ně a na CHAbry !!!

:palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarádi,Domů sme dorazili po půlnoci po malej zastávce v praze.sraz byl jako vždy super a na pohodu.rád sem vás zas viděl a pokecal.Asi nejvíc mě potěšilo,že sem tam potkal kluka z veterán klubu a pomůže mě s atestací mýho druhýho mazla.

čauky čau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotky pochopitelně budou :palec2: a malé ohlédnutí za letos poslední možností se společně vidět a pokecat :)

rozhodně to bylo velmi příjemné setkání ale co mě osobně mrzelo je neúčast některých skalních lidiček a to bez omluvy,že Mafy a Petíku,škoda pánové v době mobilních telefonů ;):feve: a dalším zklamáním je slíbená účast dvou nových kolegů Hics a Vicusík ;) to nebyl zrovna nejlepší vstup mezi nás ;);)

Opak byl Radek z Brna,nesliboval a rovnou přijel,dík Radku a vítej mezi námi :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...