Přejít na obsah

:help: Nevím si rady :help:


iLep

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, mám Octavii r. v. 2003, 1.9TDI 81kW, climatronic.

Climatronik mi vůbec nefouká na čelní sklo, nenašel jsem teda jak ho nastavit, aby foukala pouze na sklo, ale i když dám ventilátor naplno, fouká to všude opravdu hodně, ale na přední sklo skoro vůbec :-( Nevíte někdo v čem by to mohlo být? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi si si kupil dnes nove auto co? :smich: OCTAVIU pokial chces iba na okno tak musis na climatroniku stlacit tlacitko jak je na fotke,ale pokial to nefunguje tak rozobrat palubku

Ano koupil Š Octavia r.v. 2003, 81kW, s klimatronikem, předtím jsem měl taky Š Octavia r.v. 2002, 81kW s manuální klimou, ale po mnou nezaviněné nehodě s vietnamcem ( nedal mi přednost :-( ) jsem byl nucen koupit novou, manuální klimu jsem si nastavil jak jsem chtěl a u klimatroniku jsem samozřejmě zkoušel i ten čudl co si ukazoval, ale prostě nefouká. Tak mou holku milovanou musím k někomu odvést, jinak v zimě vždy hodinu ztrávím v autě než se vše rozmrazí :-( . Nejde to náhodou opravit bez sundání palubky, třeba nějak ze spodu či přes místo pro autorádio???? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi je normální, že se po nastartování při zapnutém climatronicu vždy rozběhnou oba ventilátory co jsou za chladičem vody a klimy? Když klimu stáhnu v otáčkách větráků až na off stav, nebo když dám ECON režim, tak se točit přestanou. Nevím jestli je to normální nebo ne. Auto žádnou chybu nehlásí, ale je mi to trochu divné, protože pak bych bez režimu ECON snad to auto ani v zimě nezahřál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi je normální, že se po nastartování při zapnutém climatronicu vždy rozběhnou oba ventilátory co jsou za chladičem vody a klimy? Když klimu stáhnu v otáčkách větráků až na off stav, nebo když dám ECON režim, tak se točit přestanou. Nevím jestli je to normální nebo ne. Auto žádnou chybu nehlásí, ale je mi to trochu divné, protože pak bych bez režimu ECON snad to auto ani v zimě nezahřál.

Ano, je to normální

No a v zimě v režimu AUTO se ti klima nespustí (myslím, že pod +5°C) a nepoběží ti ani ventilátory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ECON nechladi, alebo maximalne na uroven teploty okolia. AUTO ma pusteny kompresor a vetraky, zataz na motor je cca 4kW a z toho mas priemerne o 0.5l/100km vacsiu spotrebu.

To tocene sa ventilatorov je naviazane na zvysenie tlaku v okruhu chladiva (pusti sa kompresor, zvysi sa tlak, zapnu sa vetraky) a je ako prevencia prehriatia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...