Přejít na obsah

klepání/cvakání někde u kastlíku spolujezdce


Stanley.c

Doporučené příspěvky

Zdravím vás všechny,

Jsem tu na fóru nový .. možná se tohle téma tady už řešilo.

Mám problém s O2. za jízdy po nerovnostech něco klepe jakoby od kastlíku u spolujezdce.

Když jsem nechal kastlík za jízdy otevřený, tak klepání pokračovalo ...

Nevíte/nemáte s tím také nějaké zkušenosti?

Předem děkuji za každý tip.

Stanley.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdepodobne to budu zvuky natacania vetracich klapiek servomotorcekom(ked klimatic nastavuje zmiesanie tepleho a studeneho vzduchu do interieru auta). Je tu o tom na fore dost popisane. Je to normalny jav a trva cca 5min po nastartovani auta. Riesenim je vymena tychto servomotorcekov, co je dost nakladne . Prejavuje sa to hlavne v prechodnom obdobi, ked sa teplota pohybuje okolo 10C .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Tak dneska jsem rozdělal kastlík, střední část palubky a utěsnil jsem vše a všechno dotáhl. Nakonec jsem to prostříkl silikonem a vše vycpal molitanem a s očekáváním vyrazil na testovací hrbatou silnici.

A klepe to pořád stejně-já se z toho asi zvencnu.

tak mam stejny problem, uz si to nejak vyresil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím vás přátelé ... posílám své poznatky.

Mnou půvobdně myšlená lišta způsobovala hluk asi z cca. 40% .. klepe mi to dál. Co jsem se ale dopátral, tak prý údajně v A sloupku spolujezdce vede kabeláž a ta se prý údajně postupem času uvolní a klepe zevnitř mezi palubkou a krytem sloupku.

Jelikož ale nemám garáž a v servisu jsou paka, kteří mi říkají ať si pustím rádio, zatím jsem tuto hypotézu nevyřešil.

O2 je skvělé auto, ale na můj vkus ne úplně dobře odhlučněné. Soudruzi v Česaně se budou muset zamyslet nad použitými materiály a technickým řešením plastových dílů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na radu tady z fóra jsem vzal WDéčko olej a stříknul jesm mezi palubku a sklo a přestalo-zatím měsíc----a klid.

jo wdcko mi pomohlo asi na mesic a pak zase klap klap

nyni vyreseno snad navzdy - mezi predni sklo a palubku (po stranach u A sloupku) jsem nainstalovat cerny molitan a klid ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...