Přejít na obsah

HF GSM II a SAMSUNG C5212??


Jan155

Doporučené příspěvky

Zdravim kluci,

chtěl bych si koupit telefon SAMSUNG C5212 a mám originál HF GSM II.

Zajímalo by mne jestli to umí z tohodle telefonu aspoň vyčíst telefonní seznam do COLUMBUSE a jestli jde vytočit telefonní číslo aspon z primární SIMky, jestli to ukazuje sílu signálu atd atd..... to že by škoda byla "DUALsim ready je asi hudba budoucnosti" spíš bych to tipnul tak na tisíciletí..

Nemáte někdo ten telefon a nemůžete mi říct jak se to chová...

Děkuji

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Fakt to kluci/holky nikdo nemáte??

Nepodceňuj Škodovku a lidi v ní pracující. Podpora DUAL telefonů není vůbec na straně hands-free. Vše je otázkou vnitřního BT-chipu telefonu jak si obslouží svůj provoz. Můžu ti ale říct, že bych tam předpokládal problémy právě s tím telefonním seznamem. Máme tu také jeden DUAL od Samsunga a ta podpora je hrozna... nepřemýšlel jsi o Emgetonu :) ? Jejich Picco a nebo Enzo je laděnej přímo podle našich jednotek telefonů :) Alespoň na něco budu moct být hrdej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za reakci. No s emgetonem moc zkušenosti nemám, ale mám strach ze servisu s podpory zálohy telefonního seznamu (outlook) a z té značky obecně. Měl jsem v ruce na vyzkoušení myPhone (a katastrofa). Emgeton v okolí nikdo nemá. Nevim nevim jestli je to jen otázka toho bluetooth čipu v mobilu. Ale není to asi ani HF, ale kdyby na columbusu to ukazovalo oba signály a šli vytáčet z obou simek čísla to je věc columbuse ne? (potažmo WV).

Tak picco určitě ne (špatná konstrukce) Enzo zase stojí 2x tolik co Samsung....

Editováno: , autor: Jan155
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za reakci. No s emgetonem moc zkušenosti nemám, ale mám strach ze servisu s podpory zálohy telefonního seznamu (outlook) a z té značky obecně. Měl jsem v ruce na vyzkoušení myPhone (a katastrofa). Emgeton v okolí nikdo nemá. Nevim nevim jestli je to jen otázka toho bluetooth čipu v mobilu. Ale není to asi ani HF, ale kdyby na columbusu to ukazovalo oba signály a šli vytáčet z obou simek čísla to je věc columbuse ne? (potažmo WV).

Tak picco určitě ne (špatná konstrukce) Enzo zase stojí 2x tolik co Samsung....

Otázkou navigace to určitě není - ta jen zobrazuje informace, telefon má vlastní jednotku pod sedadlem spolujezdce.

Oba signály ti to neukáže, na to to není přizpůsobené, dnes ti to ukáže info jen ze SIM 1, kontakty to stahuje z obou SIM. Ale jak jsem již psal, toto není otázkou auta, ale telefonu... má jednotka zobrazuje to, co jí telefon pošle. Co nám telefon nedá, to si nedokážeme ani vymyslet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si nesouhlasit...malý příklad:

1Z0 035 729 B přestává zobrazovat po přeflešování na verzi 2664 informace na navi s některými verzemi HTC. Se starým firmwarem(0904, 1104 nebo 1164) v pohodě. Ověřeno. Zase soudruzi udělali chybu.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Dovolím si nesouhlasit...malý příklad:

1Z0 035 729 B přestává zobrazovat po přeflešování na verzi 2664 informace na navi s některými verzemi HTC. Se starým firmwarem(0904, 1104 nebo 1164) v pohodě. Ověřeno. Zase soudruzi udělali chybu.

Ehm... tady je ale zásadní protiklad toho co je kompatibilní a vyzkoušené a co by "možná mohlo být, ale nejprve to zkusím doma v garáži". 1Z0 s indexem B je starý typ jednotky GSM II, tato jednotka se nikde v sérii nesetká a ani nesetkala s tebou popisovaným novějším SW 2664. Pokud si to uživatel naflashuje sám doma, tak pak se nemůže divit. Pokrok je pokrok a optimalizace komunikačních protokolů je nezastavitelná věc (nejen mezi telefonem a navigací, ale i mezi kombipřístrojem). Zpětná kompatibilita zde má téměř nulovou prio (příchod faceliftu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo já furt říkám pokrok člověk nezastaví....

Tak jen se divím, že to s jedním telefonem jde a s druhým ne.....a malinko jízlivá otázka...

N85 + 5N0 035 730 B + Bolero(HW04, SW04) a dělá to to samé....v S2

Nemluvě, že jak říkáš budíky "dělaj infotainment CAN" a pak existují jiné kombinace.....(face volant s budíkama z počátku MR2005 místo přepínání stanic posouvají normálně menu v Maxi-Dotu....)

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...